Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Arıman: 30 yaşında olsaydı evlenmezdim!

Magazin

24 Aralık 2017 Pazar 16:15:58

Son Güncelleme: 24/12/2017 17:08:29

Ahmet Arıman: 30 yaşında olsaydı evlenmezdim!

Ahmet Arıman (Hayta İsmail) kendisinin cinsel açıdan eşine yetersiz gelmesi durumunda cinsel ilaçlar kullanabileceğini açıkladı.

Hayta İsmail olarak tanınan Ahmet Arıman, kendisinden yaşça küçük olan ve daha önce evli olan bir kadınla evlenmesi üzerine gelen tepkiler sonucunda aralıklarla eleştirilerin hedefinde yer alıyor. Artık ekranlarda pek fazla boy göstermese de yeni dönemde oldukça fazla eleştirilen Yeşilçam’ın ünlü ismi bugünde yine konuya dair açıklama yaparak son noktayı koydu.

Ahmet Arıman (Hayta İsmail) açıklamasında kendisinden yaşça küçük olan Kader Kaynak ile evlendiğini, ancak Kader Kaynak ile arasında olan yaş farkının çok fazla olmasına rağmen genç bir kadın istediğini ve Kader Kaynak’ın 30 yaşında olması durumunda onunla evlenmeyi aklından bile geçirmeyecek olduğunu belirtti.

39 Yaş Fark Var, Malı İçin Evlendi İddiası Mevcut

Ahmet Arıman (Hayta İsmail) ile Kaynak’ın arasında tam 39 yaş fark olması sosyal medyayı da ayağa kaldırmıştı. Arıman, kendisinin cinsel olarak yeterli olduğunu ve Kader’in kendisini bu yönden beğenmese zaten birlikte olmalarının mümkün olmayacağını açıkladı. Eğer ki ileride cinsel olarak yetersizliği artarsa ilaç kullanarak cinsel ilişkiye gireceğini açıklayan Arıman, bu yönüyle de ”40’ından sonra azanı teneşir paklar” sözlerinin hedefine yerleştirildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı