Ah Nerede 1979'da çekilen ve başrollerinde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı bir yerli film. Çekildiği zaman çok beğenilen film uzun yıllar nostalji kuşaklarında televizyonlarda yayınlandığında da izlenmeye devam etti.

Halen çok beğenilen Ah Nerede filminin şimdilerde dizisi hazırlanmaya başlandı. Dizinin çekimleri başladı ve hatta ilk fragmanları yayınlandı. Başrollerde bu sefer esmer ve yakışıklı oyuncu Onur Çubuk ve Baba dizisini bu rol için terk eden Nil Keser yer alıyor. Fragmanı ve Keser'in uyuduğu sahnede Onur Çubuk'un onu öperek uyandırdığını gören herkesin anıları canlandı ve diziyi merak etmeye başladı. 

Dizinin Kadrosu

Ah Nerede filmini hatırlayanlar dizideki baba rolünü oynayan ve üç hayırsız evladın babası olan Hulusi Kentmen'i unutamaz. Dizide ise baba rolünde Tarık Pabuççuoğlu'nu izleyeceğiz. Dahası anne rolünde de televizyon ekranlarında sık görmediğimiz bir isim var. Bizimkiler dizsinin unutulmaz karakteri Nazan'ı canlandıran Ayşe Kökçü Ah Nerede dizisinde üç erkek annesini canlandırıyor. Bilindiği gibi kardeşlerden başrolde Ferit yer alıyordu ve bu rolü Tarık Akan oynuyordu. Aslında tıp fakültesi öğrencisi olan Ferit'in en son ilgilendiği şey dersleri ve okuluydu. Çok çapkın olan Ferit'in etrafı kızlarla çevriliydi ve hatta aynı anda iki kız kardeşle de birlikteydi.

Huriye Kim Olacak?

Ah Nerede filmini hatırlayanlar dizide Adile Naşit'in oynadığı çapkın Huriye karakterini de unutamadı. Adile Naşit'i ilk defa böyle bir karakterde izleyenler unutmadığı için bu rolü kimin oynayacağı da merak ediliyor. Bu rol için adı geçen isimler ise Aycan Koptur ve Bala Ataberk. Dizini  kadrosu yeni yeni oluşurken her bir karakterin nasıl işleneceği de merak ediliyor. 

Dizinin başrol oyuncusu Zehra'yı Nil Keser canlandıracak ve dizide tıp fakültesi öğrencisi iken mezun olmadan yarıda bırakan genç bir kadını canlandırıyor. Zehra kendine yeni bir yol çizmek ister ve bir pastanede garson olarak çalışmaya başlar. Yolu bir gün yine tıp fakültesi öğrencisi olan ama o da okulu yarım bırakan Ferit'le kesişene kadar erkeklere ve aşka güvenmeyen birisi olarak hayatına devam eder.

Ferit Aktuğ Hangi Rolde?

Kader Bağları dizisi final yapıyor! Kader Bağları dizisi final yapıyor!

Diziye katılan yeni isimlerden birisi de Ferit Aktuğ’ u oldu. Seyircilerin Kavak Yelleri dizisinin Metin komiseri olarak tanıdığı Aktuğ Kördüğüm, Aramızda Kalsın ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinde dikkat çeken bir isimdi. En son da Sefirin Kızı'nda rol almıştı. Aktuğ’ u seyirciler tarafından çok sevilen bir isim ve Ah Nerede kadrosunda yer alması heyecan yarattı.

Dizide Ferit'in bir arkadaşı rolünde oynayacak olan Aktuğ Ferit ve Zehra aşkının kilit isimlerinden birisi olacak. Aktuğ'un canlandıracağı karakterle ilgili ayrıntılar henüz gelmedi. Ali isminde birisini canlandıracak olan Aktığu filmin orijinalinde yer almayan yepyeni bir karakter olacak. Diziye katılması özellikle bu diziyi bekleyenler ve hayranları tarafından heyecanla karşılandı. 

Fragman Yayınlandı

Ah Nerede dizisinin Star TV ekranlarında ve Eylül ayında başlaması bekleniyor. Dizinin çekimleri yeni başlamasına rağmen tanıtımları da yayınlanmaya başladı. Hayata tamamen farklı pencerelerden bakan iki ayrı karakterin aşkını anlatacak olan dizide bilindiği gibi Ferit karakterine düzenlenen bir intikam planı da önemli bir rol oynuyor. Bu intikam planının önemli bir parçası da farkında olmadan kendisini planın içerisinde bulan Zehra olacak. Ferit karakterini ve kardeşlerini nelerin beklediğini ve dizinin nasıl ilerleyeceğini izleyiciler yakın bir zamanda görecek. Dizi yayınlanmadan merak edilmeye ve orijinali ile ne tür farklılarının olduğu sorulmaya başlandı.