Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Afra Saraçoğlu’nun Yeni Rolü Belli Oldu!

Özel Haber

8 Temmuz 2018 Pazar 16:59:06

Afra Saraçoğlu’nun Yeni Rolü Belli Oldu!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de rol alan ve bu dizide Ece karakterine hayat veren güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, beyaz perdede yer almaya hazırlanıyor! Yeni bir filmde yer alacak güzel oyuncunun nasıl bir karakteri canlandıracağı da belli oldu. Afra Saraçoğlu yeni filmiyle geliyor! 

Fazilet Hanım ve Kızları’ndan tanıdığımız dizinin Ece’si Afra Saraçoğlu yeni bir film için kolları sıvadı! Yeni filmiyle beyaz perdede izleyeceğimiz güzel oyuncunun rol arkadaşı Karagül dizisinden tanınan Mert Yazıcıoğlu oldu. Seyirciyle ilk kez Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’in yer aldığı İkinci Şans filminde oynayarak buluşan Afra Saraçoğlu, ardından kariyerini Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ilerletmişti. Şimdi yeni filmiyle ekranlarda olacak güzel oyuncu bu filmde lise mezunu genç bir kız olan Ada karakterini oynayacak.

Yeni filmi ‘İyi Oyun’la seyircinin karşısına çıkacak güzel oyuncu Afra Saraçoğlu kariyerinde hızlı adımlarla ilerliyor. 2 sinema filmi ve 1 dizide rol almayı başaran genç oyuncunun hayran kitlesi de sosyal medyada bir hayli büyüdü. İyi Oyun filminde Ada karakteri nasıl bir karakter? Diye soracak olursanız Ada, küçük yaşlardan bu yana League Of Legends oyununu oynayan aklı bir karış havada bir kızdır. Kader bir gün onu Cenk’le buluşturur ve olaylar bundan sonra gelişir…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı