Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adriana Lima, Nusret’i tercih etti

Magazin

19 Aralık 2017 Salı 15:59:37

Adriana Lima, Nusret’i tercih etti

Adriana Lima bu sefer Abu Dabi’de Türk mutfağının lezzetlerini tattı.

Dünyanın en önemli starlarından birisi olarak tanınan Adriana Lima, son zamanlarda magazin gündeminden uzak durmaya çalışsa da kendisini yakın zamanda Türk bir restoranda göstermeyi başardı. Nusret Steakhouse’a giden Adriana Lima, Adu Dabi’de Türk mutfağının lezzetlerini tercih ederek sosyal medyanın da gündemine gelmeyi başardı.

Başarılı modelin öncelikle Türk kebabı yediği hemen ardından ise Nusret’in havuç dilimi baklavasını tercih ettiği ifade edilirken, yediği yemeklerin tadını da oldukça fazla beğendiği ve menüden memnun kaldığı gözlemlendi. Daha önce Türkiye’de bulunan ve şu sıralar Metin Hara ile aşk yaşayan Lima bununla da sınırlı kalmadı.

Türk Kahvesi Tercih Etti

Adriana Lima daha sonrasında yemeğin hemen ardından özel olarak Türk mutfağının vazgeçilmez içeceği olarak tanınan Türk kahvesi tercih etti. Bununla birlikte görevliler tarafından Adriana Lima‘ya özel olarak jest yapılarak meyve tabağı ikram edilirken, meyve tabağının üzerinde A. Lima yazmasının dikkat çeken detaylardan olduğu gözlemlendi. Adriana Lima’nın meyve tabağını 12 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaştığı ve Türk mutfağından oldukça fazla memnun kaldığı da gözlemlendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı