Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adnan Oktar elinde hangi Ünlülerin Santaj Kasetleri Var

Genel

11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:59:48

Adnan Oktar elinde hangi Ünlülerin Santaj Kasetleri Var

Sabah saatlerinde gözaltına alınan Adnan Oktar’ın elindeki Santaj kasetleri şok etkisi yarattı. Magazin, Sanat ve Siyasette ünlü isimlerin santaj kasetleri Adnan Oktar’ın kasasında bulunduğu biliniyor. Peki Adnan Oktar’ın elinde hangi ünlü isimlerin kasetleri var.

Sabah saatlerinde gözaltına alınan Adnan Oktar’ın kirli defterleri ortaya çıkıyor. 1999 yılında da gözaltına alınan Adnan Oktar, elinde kimlerin santaj kasetleri var. Sanat, Magazin ve Siyaset aleminde yüzlerce kişinin elinde kasetleri olduğu iddia edilmişti.

Adnan Oktar’ın elinde hangi Ünlülerin Kasetleri var!

1999 yılında aynı suçlamalardan gözaltına alınan ve polis baskınıyla yapılan baskında 50 adresinde santaj kasetleri çıkmıştı. “Santaj çetesi” olarak bilinen Oktar,’ın bir çok ünlü ismin kasedi bulunduğu iddia edilmişti. 1999 yılında “Adnan Oktar, Emniyet’te verdiği ifadede manken Ebru Şimşek, dansözler Leyla Adalı ve Tanyeli’ye ‘fahişe oldukları için’ şantaj yaptırdığını itiraf etti. Oktar’ın itiraflarına göre, şantaj listesinde politika dünyasından Mesut Yılmaz, Mehmet Ağar, Celal Adan, Meral Akşener; basın sektöründen de Dinç Bilgin, Zafer Mutlu, Fatih Altaylı, Ayşe Özgün, Ayşe Arman ve Savaş Ay’ın adı yer aldı. Hoca’nın imamları, Semra Özal’ın papatyalarından Nadire İçkale ile Eyilik Ailesi’ne de şantaj yapmışlar.” açıklamasında bulunmuştu.

Adnan Oktar’ın 2018 yılında gözaltına alınmasında hangi isimlerin çıkacağı merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı