Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adnan Kızıltaş’ın taktığı yüzük 5 TL çıktı! Didem Delen ile ayrıldılar

Magazin

6 Eylül 2017 Çarşamba 15:38:44

Adnan Kızıltaş’ın taktığı yüzük 5 TL çıktı! Didem Delen ile ayrıldılar

Kısmetse Olur programının her iki sezonunda da yer alan, despot ve kıskanç tavırları yanı sıra kıvrak dansları ile de dikkat çeken Adnan Kızıltaş, 2. sezonda sevgili olduğu Didem Delen’e evlilik teklifi etti.

Adnan Kızıltaş'ın taktığı yüzük 5 TL çıktı! Didem Delen ile ayrıldılar

Kısmetse Olur’un 2. sezonunun en aktif isimleri arasında yer alan, sevgilisinin kıyafet tercihlerine karışıp, üstüne yumurta kırması ile uzun süre tartışılan Adnan Kızıltaş’ın, Didem Delen’e evlilik teklifi ederken aldığı yüzüğün fiyatı 5 TL çıktı.

Didem Delen’in taktığı yüzüğün büyük gelmesi sonrasında küçültmek çin götürdüğü kuyumcu’da aldığı yanıt gelin adayını şok etti. Yüzük küçültme işleminin ücreti 20 TL iken, yüzük fiyatının 5 TL olduğu bilgisinin verilmesi, Didem Delen’in beynine kan sıçrattı.

Yüzüğün fiyatını öğrenir öğrenmez soluğu sevgilisi Adnan Kızıltaş’ın yanında alan Didem Delen, sevgilisi ile hararetli bir tartışmaya tutuştu. Bu tartışma sonrasında da iki isim ilişkilerini sonlandırdı.

Elbette bir yüzüğün değerinin 5 TL olduğunu anlamak için kuyumcuya gitmek gerekmese de, iki isim için gündeme gelen bu ayrılık haberinin yakında TV 8 ekranlarında başlayacak olan, Kısmetse Olur ekibinin yer aldığı dizi için tanıtım maksadı taşıdığı da dillendirilen iddialar arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı