Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy Zehra Geri dönecek mi? Hazal Subaşı son durumu

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 13:00:39

Adını Sen Koy Zehra Geri dönecek mi? Hazal Subaşı son durumu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ilk sezonun ardından Star TV’ye transfer olan ve yeni sezon öncesi kısa bir süre sonra yeni sezon çekimlerine başlayacak Adını Sen Koy dizisi için sürpriz bir iddia ortaya atıldı! Dizinin ilk sezonuna damga vuran Ömer Zehra aşkının Zehra’sı Hazal Subaşı geri dönecek mi? Diziden ayrıldığı açıklanan ancak reyting kayıplarının ardından aranan isimlerden Hazal Subaşı Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda yer alacak mı?

TRT 1’de yayınlandığı dönemde Ömer Zehra aşkıyla izleyiciyi ekranlara kilitleyen Adını Sen Koy dizisi ardından Star TV’ye transfer olmuş ve yayın hayatını bu kanalda sürdürmüştü. Dizinin reytinglerde kan kaybı yaşamasının ardından, ekipten ayrılan Hazal Subaşı’nın geri dönreceği iddia edildi. Erkan Meriç ile birlikte rol aldığı dönemde Adını Sen Koy dizisine damgasını vuran Hazal Subaşı yeni sezonda Adını Sen Koy dizisinde yeniden yer alabilir!

Adını Sen Koy dizisinin yeni sezon öncesi kısa bir süre sonra çekimlerine başlanılması beklenirken ortaya atılan iddia Adını Sen Koy tutkunlarını heyecanlandırdı. Dizinin ilk bölümüne damga vuran Ömer Zehra aşkının Zehra’sı geri dönebilir! Yaşanan reyting kaybının Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın ayrılığından kaynaklanan dizi yönetimi bu ikilinin geri dönmesine sıcak bakıyor.

HAZAL SUBAŞI ADINI SEN KOY’A GERİ DÖNECEK Mİ?

Dizi yönetiminin Hazal Subaşı’na yeni sezon öncesi teklif yapması bekleniyor. Ancak diziden ayrılan Hazal Subaşı tekrar Adını Sen Koy’da yer almak isteyecek mi? Görüşmelerin sürdüğü ve Hazal Subaşı’nın kararının beklendiği öğrenilirken yeni sezon öncesi dizi çekimlerinin başlamasına kısa bir süre kalmasından dolayı Subaşı’nın durumunun da kısa sürede netlik kazanacağı belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı