Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy Yeni Başrolü Oğuzhan Yarımay!

Dizi Haberleri

19 Temmuz 2018 Perşembe 15:23:09

Adını Sen Koy Yeni Başrolü Oğuzhan Yarımay!

Adını Sen Koy 2. sezona yeni başrol oyuncusu Oğuzhan Yarımay oldu! Dizinin ilk sezonunda yer alan başrol oyuncuları Hazal Subaşı ile Erkan Meriç’in diziden ayrılmalarının ardından oyuncu arayışlarını sürdüren dizi Adını Sen Koy’da yeni sezonda başrolü Oğuzhan Yarımay kaptı! Peki Oğuzhan Yarımay kimdir? Sizler için hazırladık…

Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak Adını Sen Koy dizisinin başrol oyuncusu belli oldu! Oğuzhan Yarımay Adını Sen Koy dizisinin 2. sezonunda başrolde yer alacak. İlk sezonunda başrolleri Hande Subaşı ile Erkan Meriç’in paylaştığı Adını Sen Koy dizisinde bu iki ismin ayrılmasıyla birlikte yerlerini doldurmak için harekete geçilmişti. En son Diriliş Ertuğrul dizisiyle TRT 1 ekranlarında izlediğimiz Oğuzhan Yarımay yeni sezonda Adını Sen Koy dizisinde seyirci karşısına çıkacak.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı olmadan Adını Sen Koy dizisi 2. sezonunun tat vermeyeceğini dile getiren birçok dizi tutkunu olmasına karşın Oğuzhan Yarımay’da hiç eksik kalır bir oyuncu olmadığını göstermeye çalışacak. Yakışıklı genç oyuncu Oğuzhan Yarımay, Adını Sen Koy 2. sezonunda Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Instagramda birbirinden yakışıklı pozlarıyla tanınan Oğuzhan Yarımay, Adını Sen Koy’un başrolü oldu.

OĞUZHAN YARIMAY’IN BAŞROL ARKADAŞI KİM OLACAK HANGİ KADIN OYUNCU GELECEK?

En son Diriliş Ertuğrul dizisinde Oğuz Alp rolünde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Oğuzhan Yarımay, Yeni sezonda Adını Sen Koy dizisinin başrolünü paylaşacak. Peki Oğuzhan Yarımay’a kim eşlik edecek? Henüz bilinmiyor. Adını Sen Koy dizisinin 2. sezon çalışmaları tüm hızıyla sürerken dizinin kadın başrol oyuncusu için girişimler de sıklaştı. Kısa sürede kadın başrolün de açıklanması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı