Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy Trt 1 100.Bölüm Zehra Ölüyor mu? 101.Bölüm Fragmanı

Dizi Haberleri

3 Şubat 2017 Cuma 14:32:08

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:37:32

Adını Sen Koy Trt 1 100.Bölüm Zehra Ölüyor mu? 101.Bölüm Fragmanı

TRT 1’de sevilen dizi, Adını Sen Koy 100.Bölüm ile haftanın son bölümü olarak ekranlara geldi. Adını Sen Koy 3 Şubat’da, sözleşmeyi gören Zehra, kandırıldığına inanır. Adını Sen Koy 101.bölüm fragmanı ile yeni bölümde neler olduğu ipuçları da paylaşıldı.

Adını Sen Koy Trt 1 100.Bölüm Zehra Ölüyor mu? 101.Bölüm Fragmanı

Zehra, annesinde olması gereken sözleşmenin Ömer’de olması şaşkınlığını atlattığında, Ömer tarafından kandırıldığını, onun yalan söylediğini düşünmeye başlıyor.

Ömer’in ona yalan söylemiş olduğuna inanması da Zehra’nın ani bir karar almasına neden oluyor ve evlilik oyununu bitirmek istediğini söylüyor.

Zehra’yı kaybettiği hissine kapılan Ömer, Zehra’nın peşinden evine gider ve onu inandırıp, ikna etmek için elinden geleni yapar.

Ömer’in ikna çabaları işe yaramaz, çünkü Zehra konağa dönmemekte ısrarcıdır. Onu gerçekten kaybettiğini hissetmeye başlayan Ömer, son bir konuşma daha yapmak ister.

Bu esnada ise radyoda anons edilen patlama haberinde içlerinde Zehra Kervancıoğlu’nun da adının geçtiği ölü ve yararlıların olduğu bilgisi verilir, bunu duyan Ömer şok geçirir.

Adını Sen Koy 101.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı