Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy Ömer Geri mi Dönüyor! Erkan Meriç’de son durum

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 12:50:52

Adını Sen Koy Ömer Geri mi Dönüyor! Erkan Meriç’de son durum

Geçtiğimiz sezona TRT 1 Ekranlarında damga vuran ve ardından şuan da Star TV ekranlarına transfer olarak yayın hayatını burada sürdüren Adını Sen Koy’un geçen sezonda yer alan Ömer’i Erkan Meriç geri mi dönüyor? Dizinin başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrıldıktan sonra reytinglerde büyük bir düşüş yaşanmıştı. Dizinin Ömer’inin geri döneceği iddia edildi.

Geçtiğimiz sezon TRT 1’de izleyici karşısına çıkan ve çok sevilen Adını Sen Koy dizisi, başarısını Star TV’ye transfer olarak göstermişti. Ancak dizinin başrol oyuncuları Ömer ve Zehra’sı Erkan Meriç ile Hazal Subaşı’nın ayrılmasının ardından tehlike çanları çalmaya başladı! Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Adını Sen Koy dizisi, başrol oyuncularının ayrılmasının ardından kan kaybetmeye devam ederken önemli bir iddia ortaya atıldı!

Geçtiğimiz sezon diziye damga vuran Ömer – Zehra aşkının Ömer’i Erkan Meriç’in Adını Sen Koy dizisine geri döneceği iddia edildi! Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz sezon Hazal Subaşı ile Adını Sen Koy dizisine damgasını vurmuş, izleyicinin en beğendiği isimlerden biri olmuştu! Tabiri caizse diziyi ayakta tutan iki isimden biri olan Erkan Meriç’in Adını Sen Koy için ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı.

ERKAN MERİÇ DİZİYE GERİ DÖNECEK Mİ?

Kesin bir şekilde net bir bilgi olmaksızın Erkan Meriç’in Adını Sen Koy dizisine döneceği iddiaları yüksek sesle dillendirilir hale geldi. Yeni sezona az bir süre kala yeni sezon çekimlerinin de başlayacağı Adını Sen Koy’a Erkan Meriç’in dönmesi seyirciye ve dizi tutkunlarına olumlu yansıyacaktır. Erkan Meriç’in diziye dönüp dönmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı