Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy hayranlarına müjde! Erkan Meriç ve Hazal Subaşı

Dizi Haberleri

5 Temmuz 2018 Perşembe 15:07:46

Son Güncelleme: 16/07/2018 14:38:46

Adını Sen Koy hayranlarına müjde! Erkan Meriç ve Hazal Subaşı

Ekranların en çok izlenen günlük dizisi Adını Sen Koy hayranlarına müjde. Yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kıran yapım Adını Sen Koy yeni sezon öncesi ayrıntılar belli oldu. Adını Sen Koy dizisi başrolleri Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeni sezonda kadroda.

TRT 1 ekranlarında reyting rekoru kırarak Star TV’ye transfer olan günlük dizi Adını Sen Koy hayranlarına müjde. Yeni sezon öncesi başrol Erkan meriç ve Hazal Subaşı programdan ayrıldığı iddia edilmişti. Adını Sen Koy dizisinde tanışıp aşk yaşayan Erkan Meriç ve Hazal subaşı beraber yeni sezonda da sözleşmeyi imzaladı. Star TV ekranlarında Eylül ayında tekrardan yeni bölümleriyle ekrana gelecek dizinin hayranları çok sevecek.

Adını Sen Koy sezon finalinde diziden ayrılıp ayrılmayacakları merak edilen başrol oyuncuların Girne’de tatilini sürdürüyor. Aşklarını da kimseden gizlemeden yaşayan ünlü çift sevilen diziye devam kararı aldı. Ömer ve Zehra aşkı kaldığı yerden Eylül’de Star TV’de devam edecek.

Günlük dizi olduğu için hem çok çalışan hemde önceden az para kazanan oyuncular günlük dizilerden hızlı ayrılmak isteği hep oluyor. Ancak Erkan Meriç bu sevgiye sessiz kalmadı ve hayranlarınında ayrılma baskısı sonrası Adını SEn Koy’a devam etme kararı aldı.

Çekimleri Ağustos ayında başlayacak dizi, Eylül’de Star TV’de.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı