Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy 31 Ocak 97.Bölümde neler oldu? 1 Şubat 98.Bölüm Fragmanı

Dizi Haberleri

31 Ocak 2017 Salı 16:57:07

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:33:31

Adını Sen Koy 31 Ocak 97.Bölümde neler oldu? 1 Şubat 98.Bölüm Fragmanı

TRT’in günlük dizisi Adını Sen Koy 97.bölümünde Yener’in cezaevinden aradığı Zehra’nın telefonuna Ömer çıkarken, Ömer, Yener’in duyguları için Zehra’yı suçladı. 20. haftasında olan dizinin yeni bölümüne ait Adını Sen Koy 98.Bölüm fragmanı da 5 bölümlük olarak toplu olarak yayınlandı.

Adını Sen Koy 97.Bölüm 31 Ocak neler oldu? 98.Bölüm Fragmanı

Ömer’in kendisini suçlaması, onu kaba bir insan olduğunu düşünen Zehra’nın bu düşüncelerinin daha perçinlenmesine neden oluyor ve bunu Ömer’e söylüyor.

Zehra’nın bu sözlerinin doğruluğu ise Ömer’i etkiliyor. Konakta ki kadınlar ise şirketin yıldönümü için yemek hazırlığı yapıyorlar.

Yemek için hazırlanan Zehra’nın, elbise seçimi esnasında ki güzelliği Ömer’i büyülediği kadar kıskandırıyorda..

Kaza ile ilgili bilgi vermek için gelen Tayfun’u, Zehra karşılar. Kazadan habersiz olan Zehra ise duydukları karşısında şok olur.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Ömer Zehra’nın Yener’i görmek için cezaevine gitmesine çok bozulur. Zehra ise annesinin bıraktığı paranın peşindedir ve Yener’den annesini Ömer’in gönderdiğini öğrenir. Zehra buna inanmak istemez ve bu konuyu araştırmaya karar verir. Ömer kendilerine şantaj yapan kişiyi şirketteki personel içinde aramaya devam eder. Ömer Zehra’nın hala Yener’i ziyarete gitmesini içten içe kıskanır ve yalnız kalmak için herkesten uzaklaşır. Zehra her yerde onu aramaktadır. Diğer yanda ikili evdekilere barıştıklarını ispat etmeye çalışmaktadırlar. Tam da bu sırada Zehra’ya gelen bir telefon Ömer’i şok eder.

Adını Sen Koy 98.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı