Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adını Sen Koy 94.Bölüm 26 Ocak’da neler oldu? 95.Bölüm Fragmanı

Magazin

26 Ocak 2017 Perşembe 14:16:19

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:25:19

Adını Sen Koy 94.Bölüm 26 Ocak’da neler oldu? 95.Bölüm Fragmanı

TRT 1’de ekranlara gelen ve hafta içi her gün yayınlanan dizinin yeni bölümü olan, Adını Sen Koy 94.bölümünde Ömer ve Zehra sırlarını korumak için iş birliği yaparken, birbirlerine karşı da yakınlaşmaya başlıyorlar.

Adını Sen Koy 94.Bölüm 26 Ocak'da ne yaşandı? 95.Bölüm Fragmanı

Konağa bir kargo gelirken, içerisinden çıkan fotoğraflar Zehra’yı şaşırtıyor. Adını Sen Koy 94. bölümünde son bölümü, fotoğraf’ın evdekilerden birinin eline geçmesi durumunda her şeyin ortaya çıkacak olması da telaşlandırıyor.

Bu fotoğrafı kimin gönderdiğini öğrenmek için, Ömer ile iş birliğine devam eden Zehra, fotoğrafı göndereni bulmaya çalışıyorlar.

Ömer, aynı zamanda şirkete gelen zarfın kaynağını personel listelerinde kontrol ederken Zehra’nın iş başvurusu ile karşılaşıyor.

Konaktaki zehirlenme gerginliği devam ederken, Hediye ve Ökkeş evi terk etme noktasına gelmiştir. Zehra, Ömer’i etrafındaki herkese ters davrandığı için suçlamaktadır.

Buna kendisi de dâhildir. Ömer Zehra’nın sözlerini dikkate alıp Hediye ve Ökkeş’in gidişine engel olacak mı merak ederken Ömer’e gelen sessiz telefon tehlikenin gittikçe yaklaştığını işaret eder.

Adını Sen Koy 94-95.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı