Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adı Efsane 4.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 18 Şubat

Dizi Haberleri

11 Şubat 2017 Cumartesi 21:18:07

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:49:23

Adı Efsane 4.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 18 Şubat

Adı Efsane 3.bölümünde Tarık Hoca, Hakan’ın babası Seyfi’nin karşısına dikildiği esnada bıçaklanır. Tarık, kızı ile baba-kız gecesine yetişebilmek için hastane yerine, kızının yanına gitmeyi dener. Dizi de son bölümün ardından da Adı Efsane 4.Bölüm Fragmanı yayınlanarak, izleyiciler ile paylaşıldı.

Adı Efsane 4.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Yeni Bölüm

Adı Efsane’nin izleyiciler ile buluşan yeni bölümünde Seyfi’nin ikinci bir ailesi olduğunu öğrenen Hakan, babasının eşyalarını o eve bırakınca, Seyfi tarafından dövülür. Bahar bu olayı öğrenince, Seyfi’nin karşısına dikilir ve polise şikayet edeceğini belirtir.

Kaba bir adam olan Seyfi, kadın olduğuna bakmaksızın Bahar’ı itekleyip kakalamaya başlayınca, olanları gören Tarık hoca araya girince, bıçak istemsiz bir şekilde kendisine saplanır.

Kızlarını tekrar kazanmak için elinden gelen gayreti gösteren Tarık, yaralı bir şekilde kızına verdiği söz için buluşmaya giderken, kan kaybından bayılıp yere yığılıyor.

Seçil ve Zeynep’in de teşvikleri ile geçmişte yaşananları arkasında bırakmaya karar verir. Babası ile yaşamanın özlemini çektiği için de babasına o şansı tanır.

Babasına tekrar şans veren Melis, babasının gelmemesi ile, babasına olanlardan habersizdir.

Adı Efsane 4.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı