Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adana Sıfır Bir Savaş ve Cihangir Neden Kavga Etti! Cio da Ölecek

Dizi Haberleri

10 Ağustos 2018 Cuma 14:58:08

Adana Sıfır Bir Savaş ve Cihangir Neden Kavga Etti! Cio da Ölecek

Adana Sıfır Bir, zirvedeyken yerini tartışmalara bıraktı. Adana Sıfır Bir 10. bölümde dizinin başrollerinde Özgür’ün ölmesi sonrası, Adana Sıfır Bir 11. Bölümde Cio’nun Cihangir’in ölmesi bekleniyor. Adana Sıfır Bir Dizisi 11. Bölümde Final Yaparak ekran macerasını sonlandırması bekleniyor. Dizinin 5. Sezonu Savaş ve Cihangir kavgası nedeniyle sonlandığı düşünülüyor.

Adana Sıfır Bir Dizisi zirvedeyken yaşanan tartışmalar bir döneme damga vuran diziler arasında yerini alarak ekran macerasını tamamlayacak. Sevilen dizi Blutv ekranlarında 4. sezonuyla yayınlanıyor. Dizi reyting rekorları kırararak devam ederken, izleyen kitle her geçen gün arıyor. 7’den 70’e Türkiye’de diziyi internet ortamında herkes izliyor. Ancak dizinin şöhreti oyuncuları da ayrı vurdu. Dizi tam olarak ortadan ikiye ayrılmış vaziyette.

Savaş ve Cihangir Neden Kavga Etti!

Dizinin sevilen isimlerinden Savaş karakterini canlandıran Savaş Satış ile Cio karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan arasında kavga çıktı. Bu kavga sonrası dizide Cihangir, Özgür bir tarafta yönetmen(dizide ki avukat), Savaş ve Cihat Sarsılmaz karakteri bir yana ayrıldı. Cengo ve yanındaki arkadaşı da Cihangirlerin tarafından saf tuttu. Böylece zirvede yaşanan tartışma dizinin sonu oldu.

Adana Sıfır Bir Savaş ve Cihangir Birbirini sildi!

Hem yayınlanmış fotoğraflar, hem takipleşmeler bir anda kaldırıldı. Dün ölen Özgür karakterinin altına Cihangir ceyhan “Biz biriz, biz kazanacağız” notuyu yazarken, Savaş aynı anda kendi İnstagram hesabından “Büyürken küçülmeyi bilmeli insan” sözleri Cihangir’e sarf ettiği konuşuluyor.

Adana Sıfır Bir Dizisinin de yeni giren ekip büyük beğeni toplarken, Savaş ve ekibiyle dizi eski seviyelerine gelir mi merak ediliyor. Çünkü diziyi var eden unsurlardan biri Cihangir karakteriydi. Öyle ki Cihangir 550.000 takipçiye ulaşırken ana başrol Savaş 170.000 Takipçiyle yoluna devam ediyor. Burada popülerlikle beraber Cihangir ve Özgür diziden ayrılma kararı aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı