Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adana Sıfır Bir Özgür öldü mü? Özgür Meriç diziden mi ayrıldı

Dizi Haberleri

9 Ağustos 2018 Perşembe 23:48:27

Adana Sıfır Bir Özgür öldü mü? Özgür Meriç diziden mi ayrıldı

Blu TV platformunda yayınlanan ve çok sevilen Sıfır Bir Adana dizisinin beğenilen karakteri Özgür diziden ayrılıyor mu? Sıfır Bir Adana dizisi 4. sezon 10. bölümünde vurulan dizinin Özgür’ü Özgür Meriç Sıfır Bir Adana dizisinden ayrıldı mı? Adana Sıfır Biz dizisinin 5. sezonu öncesi flaş gelişmeler yaşanıyor! Dizinin Özgür’ü öldü mü? Sizler için araştırdık…

Blu Tv platformunda yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisi 4. sezon 10. bölümünde büyük heyecan yaşandı! 4. Sezon final bölümü ile ekranlara ara veren Sıfır Bir Adana dizisinde Özgür’ün vurulma sahnesi olay oldu! Dizinin Özgür’ü Özgür Meriç Sıfır Bir’den ayrılacak mı? Sıfır Bir dizisinin hayranlarını derinden üzecek bir ayrılık yaşanabilir!

Yeni sezon öncesi merakla beklenen 4. sezon final bölümünde Özgür çatışmada vuruldu ve ağır yaralandı! Hastaneye kaldırılan Özgür ölecek mi? Özgür Meriç instagram hesabından yaptığı paylaşımla adeta diziye veda etti! Paylaştığı fotoğrafa duygusal bir mesaj yazan Özgür Meriç’in diziden ayrıldığı öğrenildi!

SIFIR BİR 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

4. Sezondaki ayrılığın ardından Sıfır Bir Adana dizisi ara verdi! Heyecan ve aksiyonun tavan yaptığı sezon finali bölümüyle Blu Tv’de izleyicisiyle bu sezon son kez buluşan Sıfır Bir’in 5. sezonu daha merakla bekleniyor! Sıfır Bir 5. sezonda Özgür yer almayacak! Özgür karakterinin hayranları da Özgür Meriç’in instagram paylaşımını duygusal mesajlarla doldurdu!

1 Yorum

1 Yorum

  1. muro

    10 Ağustos 2018 at 11:02

    Ara vermedi güzel haberci kardeşim. Haberciyim diye geçinmeyin. 11. bölümde var sürpriz bölüm ve sezon finali. Çünkü bazı şeyler yolunda gitmiyor. Hatta bir kişi daha ölecek büyük bir kişi.. Ve bu diziyi böylece bitirecekler. Yazık olacak.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı