Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun’dan Büyük Sürpriz! Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye’de!

Özel Haber

3 Ağustos 2018 Cuma 11:14:40

Acun’dan Büyük Sürpriz! Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye’de!

Yeni sezonun en büyük bombasını Acun Ilıcalı patlattı! Kanal D’de uzun yıllardır Beyaz Show formatıyla izlediğimiz Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye’ye transfer edileceği konuşuluyor! Beyazıt Öztürk, Kanal D’nin Beyaz Show’u bitirme kararının ardından yeni bir format hazırlıklarına başlamıştı. Ancak Acun Ilıcalı’nın açıklamaları kafa karıştırdı!

TV8 ekranlarının sevilen ses yarışması O Ses Türkiye için Beyazıt Öztürk’ün adı geçiyor! Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada yeni sezon için O Ses Türkiye’ye 1-2 takviye yapıldığını, ancak şimdi bunu açıklamayacağını dile getirdi. Öte yandan Acun Ilıcalı’nın yeni sezonda O Ses Türkiye’de sürprizinin Beyazıt Öztürk olduğu ortaya çıktı!

Hürriyet Gazetesinde yer alan habere göre Beyazıt Öztürk yeni sezonda jüri koltuğunda oturabilir! Acun Ilıcalı’da “Onu O Ses Türkiye’de görmek çok heyecan verici olur!” diyerek sinyali verdi. Ancak Beyazıt Öztürk’ün jüri koltuğunda mı yoksa sunucu koltuğunda mı oturacağı henüz bilinmiyor. Acun Ilıcalı bunu önümüzdeki günlerde bir araya gelerek netleştireceklerini belirtti. “Benim için Beyaz’ın O Ses Türkiye’de yer alması önemli, yoksa hem jüri hem de sunuculuk yapacak bir adam Beyaz.” diyen Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün sunucu olması halinde kendisi mi programdan ayrılacak? Sorularını da beraberinde getirdi!

BEYAZIT ÖZTÜRK O SES TÜRKİYE’DE JÜRİ Mİ OLACAK?

Ekranların sevilen ismi, komedyeni Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’u yeni Kanal D yönetiminden vize alamamış ve yeni sezonda yayınlanmayacaktı. Beyazıt Öztürk’ün yeni bir formatla başka bir kanal olan FOX TV’ye de geçebileceği konuşuluyorken Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye’de yer alacağı kesin. Ancak nasıl bir rol üstleneceği henüz bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı