Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’nın kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ölümden döndü!

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 16:10:18

Acun Ilıcalı’nın kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ölümden döndü!

Acun Ilıcalı kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ölümden döndü. Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’la tatil yapan kızları korku dolu anlar yaşadı. Teknenin su alarak batma tehlikesi ölümden döndü. Çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz, kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ile arkadaşlarının aralarında bulunduğu 8 kişilik grup, Bodrum’da korku dolu anlar yaşadı. Kıyıdan ayrılır ayrılmaz su alarak batma tehlikesi geçiren motoryattakilerin yardımına çevredekiler yetişti.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızları ölümden döndü. Bodrum’da tatilini sürdüren Zeynep Yılmaz ve kızları adeta ölümden döndü. Haberi alır almaz ilk telefon Acun Ilıcalı’dan geldi. Olayın neden olduğu araştırılıyor. Zeynep Yılmaz ve kızlarının oldukça korktuğu anlarda vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde arkadaşlarıyla tatilini sürdüren Zeynep Yılmaz, Leyla Ilıcalı ve Yasemin Ilıcalı’nın da içinde bulunduğu tekne batma tehlikesi yaşadı. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı Meksika’da bulunduğu sırada haberi aldı. Saat 13.30 sularında Survivor isimli tekne motoryatlarıyla mavi turlarını çıktığı sırada tekne su alıp batmaya başladı.

32 yaşındaki kaptan Dursun Ali Kılıç, yat usturmacıları kaldırıp halatları çözerek kurtardı. Fırtınanın gelmesiyle çıkmaması gerketiğini dile getiren Kılıç, Allah’tan olay burada oldu. Açık denizde olsaydı çok daha kötü olurdu dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı