Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’nın Jet Sosyete planı! Survivor yarışmacıları dizide

Dizi Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma 15:33:58

Acun Ilıcalı’nın Jet Sosyete planı! Survivor yarışmacıları dizide

TV8 ekranlarına geçmesi kesinleşen Jet Sosyete dizisinden yeni bilgiler geliyor. Acun Ilıcalı, Jet Sosyete dizisine Survivor’dan takviye yapacak. Survivor’un sevilen oyuncuları dizinin yeni bölümlerinde ekrana gelecek. Böylece hem Jet Sosyete dizi sevenleri hem Survivor sevenlerinden reyting alacak.

Reyting canavarı Acun Ilıcalı Jet Sosyete dizi planı belli oldu. Star TV ekranlarında Gülse Birsel’in projesi Jet Sosyete istenilen reytingleri bir türlü alamamıştı. Ancak Gülse Birsel Acun Ilıcalı’yla sürekli şakalaşmış ve Survivor’ı reytinglerde geçiyorum mesajı vermişti. Bu mesajdan sonra Jet Sosyete’nin TV8 ekranlarına geçeceğini sizlere ilk biz duyurmuştuk.

Jet Sosyete dizisinde Survivor Yarışmacıları!

Geçtiğimiz günlerde Jet Sosyete dizisi TV8 transferi gerçekleşmişti. Acun Ilıcalı, Jet Sosyete dizisine Survivor’dan transfer yapacak. Survivor’ın en çok sevilen yarışmacıları Jet Sosyete dizisinde oynayacak.

Jet Sosyete dizisinde Oynayacak Survivor Yarışmacıları Kimler?

Jet Sosyete dizisinde oynayacak Survivor yarışmacıları belli oldu. Acun seçtiği isimler sosyal medyada en popüler olan isimler. Adem Kılıçcı, Damla Can, Hilmicem İncetepe ve Murat Ceylan yeni sezonda Jet Sosyete dizisi kadrosunda izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı