Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’nın Eşi Şeyma Subaşı’nın Eski Fotoğrafları Olay Oldu!

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 17:30:39

Son Güncelleme: 15/07/2018 13:49:30

Acun Ilıcalı’nın Eşi Şeyma Subaşı’nın Eski Fotoğrafları Olay Oldu!

Acun Ilıcalı ile Var Mısın Yok Musun? yarışmasında tanışan ve ilişkisi evliliğe uzanan Şeyma Subaşı, son yılların magazin gündemindeki en ünlü isim olmayı başarmıştı. Şeyma Subaşı’nın ünlü olmadan ve Acun Ilıcalı ile tanışmadan önceki fotoğrafları ise gündeme bomba gibi düştü! İşte Şeyma Subaşı’nın eski yıllara ait olay görüntüleri…

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı bu kez de eski fotoğraflarıyla gündem oldu! Moda ikonu halinde gittiği partiler ve mekanlar ile gündem olmaya devam eden Şeyma Subaşı’nın eski yıllara ait görüntüleri olay oldu. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen fotoğraflarda Şeyma Subaşı’nın şimdiki haliyle eski hali arasındaki dağlar kadar fark apaçık görünüyor.

Estetiksiz halini yansıtan eski yıllara ait fotoğraflarda Şeyma Subaşı’nın şimdiki halinden eser olmadığı belli oluyor. Daha önce katıldığı bir yarışma programında giyim-kuşam tarzını yansıtan Şeyma Subaşı’ya Deniz Akkaya eleştirilerle saldırıyor! Deniz Akkaya’nın sert eleştirileri karşısında üzüntü yaşayan Şeyma Subaşı’nın yüzü düşüyor.

O ESKİ HALİNDEN ESER YOK ŞİMDİ!

Şeyma Subaşı’nın bir dönem katıldığı yarışma programındaki görüntüsüyle şimdiki instagram fenomeni görüntüleri arasında dağlar kadar fark bulunuyor! Şeyma Subaşı şimdi en büyük magazin otoriterileriyle birlikte modaya ve kendi tarzına dair yepyeni bir imajla insan karşısına çıkarken eski estetiksiz halleri gündeme bomba gibi düştü!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı