Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı’dan Zeynep Ilıcalı’ya Gönderme!

Magazin

18 Temmuz 2018 Çarşamba 22:57:23

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı’dan Zeynep Ilıcalı’ya Gönderme!

Acun Ilıcalı’nın şimdiki eşi sosyetik güzel Şeyma Subaşı, TV8 ve TV8,5 kanalının patronu eşi Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı ve kızlarının yat kazası geçirmesinin ardından instagramda çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu! Şeyma Subaşı’nın instagram hesabından Story bölümünde yaptığı paylaşım Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı’ya bir gönderme olarak algılandı. İşte Şeyma Subaşı’nın o paylaşımı…

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı ve kızları geçtiğimiz gün büyük bir tehlike atlatmış ve yat kazasından kıl payı kurtulmuşlardı!  Acun Ilıcalı’nın eski eşinin ve kızlarının geçirdiği kazanın ardından Ilıcalı’nın şimdiki eşi, magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı ses getiren bir paylaşım yaptı! Şeyma Subaşı instagram hesabından yaptığı paylaşımla Zeynep Ilıcalı’ya gönderme mi yaptı? Sosyal medyada bir anda gündem olan paylaşımla Şeyma Subaşı’nın Ilıcalı’nın eski eşine gönderme yaptığı iddia edildi.

Şeyma Subaşı instagram hesabının story bölümünden yaptığı paylaşımla “Allah Herkesin kalbine göre versin, iyiye iyilik…” yazdı. Bu sözler Zeynep Ilıcalı’ya gönderme olarak değerlendirilirken Şeyma Subaşı daha sonra gelen tepkilerin üzerine yeni bir paylaşımda bulundu. Yeni paylaşımında geçmiş olsun mesajı veren Subaşı, önceki yazısının bu kazayla alakalı olmadığını, bunu kendisiyle ilişkilendiren kötü kalpli insanlara bir cevap niteliğinde olduğunu belirtti!

ŞEYMA SUBAŞI İLE ZEYNEP ILICALI KAVGALI MI?

Acun Ilıcalı’nın eski ve yeni eşi arasında bir kavga mı var? Şeyma Subaşı ile Zeynep Ilıcalı’nın arasının kötü olduğu ve ikilinin arasındaki soğuk savaşın bu kazanın ardından sıcak savaşa dönüştüğü iddia ediliyor. Acun Ilıcalı’nın Şeyma ve Zeynep ılıcalı konusunda henüz bir açıklaması olmazken Şeyma Subaşı’nın sonraki açıklamasının sosyal medyayı tatmin etmediği söylenebilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı