Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’dan Big Boy’a müjde!

Televizyon

11 Şubat 2017 Cumartesi 10:48:06

Son Güncelleme: 11/02/2017 10:49:00

Acun Ilıcalı’dan Big Boy’a müjde!

Türkiye’nin en çok izlenen şarkı yarışması olan TV8’in O Ses Türkiye yarışmasında, programın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, Big Boy olarak da bilinen yarışmacıya söylediği cümle ile heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı'dan Big Boy'a müjde!

O Ses Türkiye’ yarışmasında Big Boy lakabı ile bilinen, yarışmacı Menduh Kızılkaya, Acun Ilıcalı’dan teklif aldı. Acun Ilıcalı, kameraların da kayıtta olduğu bir anda seyircilerin de önünde “Seninle ilgili farklı bir projem var” cümlesi ile heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı’nın bu cümlesinden sonra, teklifinin Survivor ile ilgili olduğunu düşünerek, “Bu sene çok zor ağabey, çok üzülüyorum çocuklara” cümlesini kurdu.

Acun Ilıcalı da, bu sene gerçekten zor kaybeden geriliyor, kazanan geriliyor Eser ayrı geriliyor diyerek gönüllüler takımından Eser West’in açlıktan bayılma anlarını hatırlattı. Acun Ilıcalı Survivor’dan bahsedince konu gönüllüler yarışmacılarından Erdi’ye geldi. Ilıcalı: Erdi ve göbeği çok iyi diyerek herkesi güldürdü.

O ses Türkiye yarışmcısının jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz’da sohbete dahil oldu. “Ben çok iddialı bir şey söyleyeceğim, bu sene ki Survivor geçen sene yapılan Survivor All Star’dan daha heycanlı.” derken, O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden Murat Boz da, Survivor’ın gönüllüler yarışmacılarından Erdi’nin taklidini yaptı, salon kahkahaya boğuldu.

Acun Ilıcalı, Murat Boz’a dönerek “Geçen sene gelmedin bu sene seni Survivor’a bekliyoruz diyince, Boz teklifi kaul ederek Survivor’a ziyarette bulunacağını açıkladı. Hadise de O Ses Türkiye bitsin, kazanırsam yarışmacımla geliyorum” dedi.

(Medyatava)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı