Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’dan Aşk Bombası “Barışıyorlar”

Magazin

11 Ağustos 2018 Cumartesi 19:39:30

Acun Ilıcalı’dan Aşk Bombası “Barışıyorlar”

TV8’in sahibi ve medya patronu Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye jürisinde yer alan arkadaşı Murat Boz’la ilgili bomba bir iddiada bulundu! Ünlü şarkıcı Murat Boz ile ünlü oyuncu Aslı Enver’in bir süredir tekrar barıştığı konuşuluyordu! Acun Ilıcalı, ikilinin tekrar barışacağına emin olduğunu söyledi, çiftin hayranlarını heyecanlandırdı!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’dan bomba bir iddia geldi! Geçtiğimiz dönemde birlikte olan ve daha sonra magazin gündemini Eser Yenenler’in evindeki partide Nihal-Bahar Candan kardeşlerle birlikte görüntülenip çok fazla meşgul eden Murat Boz ile eski sevgilisi Aslı Enver barıştı mı? Acun Ilıcalı, Murat Boz ile Aslı Enver’in barışacağını iddia etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu geçenlerde Seda Akgül’den alan Esra Eron’un yaptığı “Gel Konuşalım” da Murat Boz ile Aslı Enver ikilisi konuşuluyordu! Sunucu Esra Eron, çiftin tekrar bir araya gelebileceğini ifade ettikten sonra Esra Eron’a SMS gönderen Acun Ilıcalı, çiftin tekrar birlikte olacağına inandığını yazdı!

ASLI ENVER VE MURAT BOZ INSTAGRAM’DAN HABERLEŞİYORDU!

Geçtiğimiz günlerde Aslı Enver bir şarkı paylaştı! Aynı şarkıyı konserinde söylediği bir videoyu da kısa süre sonra Murat Boz paylaştı! İkilinin instagram üzerinden birbirlerine mesaj gönderdiği ve barışmaya niyetli oldukları öğrenilirken çiftin barışabileceği öğrenildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı