Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı, Meksika kanalı Tv Azteca’da program yayınlayacak!

Acun Ilıcalı, Meksika kanalı Tv Azteca'da program yayınlayacak!

Televizyon

14 Eylül 2017 Perşembe 09:42:16

Acun Ilıcalı, Meksika kanalı Tv Azteca’da program yayınlayacak!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz haftalarda müstakbel eşi Şeyma Subaşı ile birlikte ağırladığı, Meksikalı iş adamı Ricardo Salinas ile birlikte ortak bir projeye imza atıyor.

Acun Ilıcalı, Meksika kanalı Tv Azteca'da program yayınlayacak!

Geçtiğimiz haftalarda Ricardo Salinas ve ailesini Çeşme’de ağırlayan Acun Ilıcalı’nın, ortak bir proje için ünlü iş adamı ile bir araya geldiği konuşulmuştu. Görüşmenin detayları ortaya çıktı.

Türkiye’de yayınladığı şov ve yarışma programları ile büyük ilgi gören ve kendisine hatrı sayılı servet kazandırtan Acun Ilıcalı, Yunanistan ve ardından Brezilya derken şimdi de Meksika’yı fethetmeye hazırlanıyor.

Forbes’a göre Dünya’nın en zengin 37. kişisi olan ünlü iş adamı ve Meksika’nın önemli kanallarından Tv Azteca’nın sahibi ile yaptığı görüşme sonucunda, Salinas’ın kanalında program yayınlamak için anlaşma sağlandı.

Ilıcalı, yine geçtiğimiz haftalarda duyurduğu Brezilya projesini sosyal medya hesabından duyururken, Exathlon ismi verilen yarışmasını Meksika’da da yapma kararı aldı. Brezilya ile aynı anda Meksika’ya özel olarak Dominik’te çekimleri yapılacak olan yarışmanın çekimlerine 22 Eylül’de başlanacak. Formatın patronu Acun Medya olurken, Exathlon yarışmasında yarışacak isimler ise sporculardan oluşacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı