Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı kızlarının fotoğrafını paylaştı

Magazin

21 Aralık 2017 Perşembe 19:59:07

Son Güncelleme: 21/12/2017 20:15:24

Acun Ilıcalı kızlarının fotoğrafını paylaştı

Acun Ilıcalı kızlarının fotoğrafını paylaştı.

Kızları ve ailesinin fotoğraflarını sık sık paylaşmaktan hoşlanmadığı bilinen ve özellikle ailesi ile ilgili herhangi bir bilginin basına sızmaması konusunda kesin kuralları olduğu bilinen Acun Ilıcalı’nın bugün 4 kızının da fotoğrafını Instagram üzerinden paylaşması şaşkınlık yaşattı. Şeyma Subaşı ile Miami’de dün Nusret’in mekanında keyifli bir gece geçiren çift, açtıkları canlı yayında ”önce cefasını çektik, şimdi ise Nusret’in sefasını bizler sürüyoruz” diyerek canlı yayında binlerce açıklama yapmıştı.

”Bakmaya Doyamıyorum” Dedi

Acun Ilıcalı, fotoğrafı paylaşırken açıklama kısmına ise ”bakmaya doyamıyorum” güncellemesini eklemeyi unutmadı. Türkiye’nin en zengin isimlerinden birisi olan ve geçtiğimiz aylarda TV8 kanalını satın alarak başarılı işlere imza atmaya devam eden Acun Ilıcalı’nın yeni dönemde Survivor 2018 için hazırlıklara devam ettiği biliniyor.

Bu sene Şubat ayından önce yayınlanmaya başlaması beklenen yarışmanın geçtiğimiz sene olduğu gibi reyting rekoru kırmada ardı ardına defalarca birinci sırada yer alacak olduğu tahmin edilmekte. Ancak yarışma ile ilgili tam detayların belli olmadığını da en azından şuan için ifade etmek gerekir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı