Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı jetini yeniledi

Magazin

22 Aralık 2017 Cuma 12:39:20

Acun Ilıcalı jetini yeniledi

Acun Ilıcalı yeni dönemde yeni jeti ile birlikte uçacak.

Acun Ilıcalı son dönemde ekranların aranan yüzlerinden olmasının yanında Survivor 2018 yarışması için oldukça fazla çaba harcıyor. Yeni dönemde reyting rekorları kırması beklenen Survivor 2018 yarışması öncesinde Türkiye-Dominik arasında mekik dokuyan ünlü isim Ilıcalı, bir yandan da eğlencesine ara vermeden eşi ve çocukları ile birlikte devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz gün Nusret’in Amerika Miami’de bulunan mekanını ziyaret ederek Instagram üzerinden canlı yayın yapan ünlü sunucu, eşi Şeyma Subaşı ile gecenin geç vakitlerine kadar Miami’de eğlenceli saatler geçirmişti.

Yeni Jet Satın Aldı

Eski jetinin yerine bugün yeni bir jet aldığı açıklanan Acun Ilıcalı’nın yeni jetinin hem daha konforlu, hem daha güvenli ve gelişmiş olduğu açıklandı. Yeni jetin fiyatının tam 9 milyon euro olduğu ifade edilirken, satış işlemlerinin tamamlandığı, gerekli olan bakımların yapıldığı ve kullanıma hazır hale getirildiği belirtildi. Acun Ilıcalı’nın diğer jetinin satışının yapılıp yeni jetinin ilk haftadan itibaren Ilıcalı tarafından kesintisiz olarak kullanılmaya başlanacak olduğu tahmin ediliyor. Yeni jetin Londra-New York, Dubai-Londra arasında kesintisiz olarak uçabilecek kapasite ve güçte olduğu belirtilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı