Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Abdurrahman Dilipak, top’a tutuldu

Özel Haber

29 Nisan 2017 Cumartesi 11:56:28

Son Güncelleme: 29/04/2017 12:14:15

Abdurrahman Dilipak, top’a tutuldu

Yeni Akit gazetesinin yazarlarından Abdurrahman Dilipak, sosyal medyadan ışık hızını geçen top üretiliyor paylaşımı yapınca, çeşitli siteler üzerinden top’a tutuldu.

Abdurrahim Dilipak, top'a tutuldu

Namlusuz, patlayıcısız, mermisiz, ışık hızını geçen top üretimi yapıldığını söyleyince, sosyal medyada alay konusu olan Dilipak’a tepkiler büyüyor.

Twitter üzerinden yaptığı, “Namlusuz, patlayıcısız, mermisiz top yapıyoruz, yapıyorlar, saniyede 300.000 km hızla giden ve 300 Km etkili silahlar” paylaşımı sonrası, eleştirilen isim, eleştirilere yanıt olarak şunları yazdı:

“Bilmiyorlar, bilmediklerinide bilmiyorlare. eçhel,cahil-cühela bunlar. Ve edepsizler de.Kınayanların kınamalarına aldırmadan durmak yok,yola devam. Boş tenekenin sesi daha çok çıkar.. Sahi o yazdıklarınız ne olacak şimdi. Utanın.. Bilmiyorsunuz ama kutsadığınız kanaatlarınız var. Bizim şu teknovia’ya söyleyeyimde size bir megatron dersi versin. Öğrenirsiniz belki. Birilerine Zor gelsede ülkenizle gurur duyabilirsiniz.”

Işık hızını geçen top üretimi ile ilgili, paylaşımı ti’ye alan yazılar ise ekşi sözlükte günün en çok konuşulan konularından oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı