Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

60 yaşındaki şarkıcı Zerrin Özer’in değişimi şoka uğrattı!

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 23:22:45

Son Güncelleme: 21/12/2017 13:32:37

60 yaşındaki şarkıcı Zerrin Özer’in değişimi şoka uğrattı!

Zerrin Özer’in 60 yıldan bu yana yaşadığı değişimlerin en büyüğü son dönemde yaşandı.

60 yaşındaki Zerrin Özer son zamanlarda yaşlılık dolayısı ile estetik operasyon yaptıran Özer, gözlerinde bulunan renkli lenslerini çıkarmış ve bununla birlikte suratına oldukça fazla botoks yaptırmış olarak kameralar karşısına çıktı. Herhangi bir basın açıklaması yapmayan Özer’in bununla birlikte oldukça fazla değiştiği, kilolarından kurtulmuş ve fazlası ile zayıflamış ve yaşlanmış olarak göze çarptığı belirtildi.

Sosyal medyada kullanıcılar 60 yıllık Türk müzik dünyasının önemli isimlerinden olan Özer’in bu durumunun üzücü olduğunu, Özer’in kendisine dikkat etmesi ve kilo konusunda daha fazla dikkat etmesi gerektiği ifade edildi.

Makyajı Dikkat Çekti

Özer’in ayrıca ”hayalet tipi” diye tabir edilen beyaz makyaj yaptırdığı göze çarparken, bunun yanında sahnede neşeli ve mutlu tavır sergilediği gözlemlendi. Özer’in sanat dünyasında aktif olarak eserleri bulunduğu gibi kendisine hayran olan ve kendisini yakından takip eden onlarca hayranı bulunmakta. Özer’in yeni dönemde kendisine nasıl dikkat edecek olduğu ve eski günlerine geri dönüp dönmeyecek olduğu şimdiden merak konusu olmuş durumda. Özer’i görenlerin şaşkınlığının da katılımcıların gözünden anlaşıldığı bilinmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı