Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

5 Temmuz 2018 Reyting Sonuçları – Perşembe Günlük Ratingler

Özel Haber

5 Temmuz 2018 Perşembe 23:54:18

5 Temmuz 2018 Reyting Sonuçları – Perşembe Günlük Ratingler

5 Temmuz Perşembe Reyting sonuçları. Yeni dizi ve programların başlaması sonrası dizi ratingleri merakla beklenir oldu. Yeni sezonda dizi reytinglerini sizler için derledik. 5 Temmuz 2018 Günlük AB, Total ve ABC reytingleri yayınlandı. İşte günlük reytingler ve analizler.

5 Temmuz perşembe reyting sonuçları belli oldu. Yeni dizi ve programların başlamasıyla reytingler günden güne değişiyor. Show TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Meleklerin Aşkı reytingleri en çok merak edilen dizi oldu. Star TV ekranlarında yayınlanan Geleceğin Starı programı yazın için beklentisi büyük bir program ve reytingi merak ediliyor. Ayrıca ATV ekranlarında 5. bölümüyle ekrana gelen Kocaman Aile dizisinin de merakla beklenen reytinglerden biri.

5 Temmuz Reytinglerde Kim Zirvede?

Show TV yeni dizisi Meleklerin Aşkı iyi bir reytingle yayın hayatına başladı. Yeni diziler ve programlardan sonra Kocaman Ailem düşüsünü sürdürüyor. Dünya Kupası maçları da olmadığı günde kanallar iyi reytingler topladı. Çarkıfelek dizisi en çok izlenen program olarak yayın hayatını sürdürüyor.

Haber reytinglerinde Fox TV üstünlüğünü sürdürüyor. Onu Show Ana Haber ve ATV ana haber takip ediyor. Gündüz kuşağında tek program olan Gelinim Mutfakta dizisi de yaz reytinglerini evine götürüyor.

Günlük dizilerde Kanal 7 ekranlarında Sev Yeter, Sil Baştan evine ekmek götüren yapımlar arasında yer aldı.

5 Temmuz 2018 Reyting Sonuçları Tamamı için Tıklayın

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı