Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

5. Sihirli Mikrofon Ödülleri Zorlu PSM’de yapıldı

Magazin

10 Şubat 2017 Cuma 16:21:15

5. Sihirli Mikrofon Ödülleri Zorlu PSM’de yapıldı

Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl 5’incisi yapılan, 3 milyon 150 bin oyun kullanıldığı Sihirli Mikrofon Ödülleri, Zorlu PSM’de düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

5. Sihirli Mikrofon Ödülleri Zorlu PSM'de yapıldı

Türkiye’nin her noktasından 2000’e yakın radyocu yanı sıra pek çok ünlü ismin davetli olduğu ödül töreni renkli anlara sahne olurken, müzik şöleni de yaşandı.

Ünlü radyocu ve oyuncu Ceyhun Yılmaz’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede, Türkiye’nin önde gelen aranjörlerinden Ozan Çolakoğlu’da gecenin müzik direktörlüğünü üstlendi.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir gece ile ilgili yaptığı konuşmasında, “Bu yıl 500 radyo Türkiye’nin en iyisi olmak için yarıştı. Final için 3 milyon 150 bin oy kullandı. Sanat camiası radyolara ve radyoculara çok şey borçlu” dedi.

Radyo ve radyocuların toplam 20 kategoride ödüllendirildiği gecede, Gülşen, Murat Dalkılıç, Demet Akalın, Eypio, Pamela Spence, Ümit Besen ve Serkan Kaya’da sahne aldı.

Gülşen sahnede Dan Dan şarkısını seslendirirken, yakın dostu Demet Akalın’da yeşil derin yırtmaçlı kıyafeti ile göz doldurdu ve izleyenleri büyüleyen sahne şovu ile birlikte Hayalet şarkısını seslendirdi.

Ödüle layık görülen isimler ödüllerini, aralarında Cem Belevi, Simge, İlyas Yalçıntaş Derya Uluğ Buray ve Muaazez Ersoy’un da yer aldığı 20 ünlü isimden aldılar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı