Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

4N1K yakında Fox ekranlarında başlıyor!

Dizi Haberleri

6 Eylül 2017 Çarşamba 15:14:42

4N1K yakında Fox ekranlarında başlıyor!

Ödüllü yazar Büşra Yılmaz’ın çok okunan romanı 41NK, beyazperde’de elde ettiği başarı sonrasında, dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 4N1K yakında Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak.

4N1K yakında Fox ekranlarında başlıyor!

Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ferhat Ergün’ün de senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini de Murat Onbul’un üstlendiği 4N1K’nın hazırlıkları başladı, yakında Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak!

Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı 41NK dostluk, aşk, gençliğin konu edindiği, 5 arkadaşın komedi dolu maceraları ekrana taşınacak.

4N1K KONUSU

Yaprak, beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, çocukluktan beri arkadaş olan 5 kişilik gruptaki tek kızdır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz’un yanında adeta bir erkek gibi büyüyen genç kız Yaprak, Barış ile tanışınca bambaşka bir dünyaya adım atar. Yaşıtı genç kızların dünyasını ve kendisini daha iyi tanıması gerekmektedir ve bu nedenle Yaprak zor bir seçim yapma aşamasına gelecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı