Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

4N1K Eylül’de Yayından Kaldırılacak!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 11:29:07

4N1K Eylül’de Yayından Kaldırılacak!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk’ın ne zaman final yapacağı belli oldu! İlk bölümleri en çok izlenen dizi bölümleri arasına giren ancak son dönemde reytinglerde biraz dalgalanmalar yaşayan 4N1K İlk Aşk dizisi Eylül Ayında final yapacak! Dizinin yeni sezonla FOX TV ile sözleşme imzalamaması da final yapacağı şeklinde yorumlanmıştı nitekim öyle oldu!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk, Eylül ayında yayından kaldırılacak! Şok haber 4N1K İlk Aşk tutkunlarını üzse de beklenen bir şeydi. 4N1K İlk Aşk dizisi yayın hayatını iyi reytinglerle sürdürmesine karşın yaz aylarında pek fazla rakibi bulunmadığı dönemde bile ani reyting düşüşleri yaşaması ipini çekti. 4N1K İlk Aşk dizisi 2018 Eylül’e kadar devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde Milliyet Blog yazarı Mehmet Çetin Kaya’da 4N1K İlk Aşk dizisiyle ilgili geçtiğimiz günlerde kötü haberi vermişti. 4N1K Dizisinin tutamamasının daha doğrusu istenilen, beklenen başarıyı gösterememesinin nedeni olarak da senaryonun olay örgüsünün yanlışlığını, dizinin Ali’si Atakan Hoşgören’in kötü oyunculuk performansı ve diğer oyuncuların da vasat performansı olarak gösterdi.

4N1K İlk Aşk Dizisi Bitiyor! 

4N1K İlk Aşk dizisinin Eylül ayında biteceği öğrenildi. Yaprak Ayvaz, Ali, Barış, Sinan Yorulmaz, Gökhan, Merve ve daha fazlası… Eylül ayına kadar 4N1K İlk Aşk’ın yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek. 4N1K İlk Aşk dizisinin tutkunları kış sezonunda da FOX TV’de yayınlanmaya devam edeceğini düşünmüştü ancak olmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı