Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

4N1K dizisi nerede çekiliyor? Okulun adı ne

Dizi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 19:24:20

Son Güncelleme: 01/07/2018 19:17:31

4N1K dizisi nerede çekiliyor? Okulun adı ne

FOX Tv ekranlarında yaz dizisi olarak yayınlanacak 4N1K dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ne? FOX TV’nin yeni dizisi 4N1K dizisi hangi okulda çekiliyor? Okulun adı ne? Fabrika Yapım tarafından çekilen ve FOX’ta yayınlanacak 41NK dizisi seyirciyi yakalayabilecek mi? Reyting başarısı merak edilen 4N1K dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz…

FOX TV’de yayınlanacak yaz dizisi 4N1K, şimdiden seyirciden ilgi yakalamayı başardı. Okul dizisi olarak gün içi kuşağında yayınlanması beklenen filmin reytinglerde iyi bir başarı yakalaması da bekleniyor. Hatta reytinglerde başarılı olursa yaz dizisi olmaktan çıkıp sezon döneminde de yayınlanabilir.

Özellikle Lise öğrencileri ve gençlerin dikkatini çeken 4N1K dizisi İstanbul’da kurulan kapalı bir sette çekiliyor. Bu nedenle yeri tam olarak bilinmese de set İstanbul’da yer alıyor. Öte yandan 4N1K dizi projesinin sadece dizi ile sınırlı olmaması da dikkat çekiyor. Fabrika Yapım ile FOX TV arasındaki yapılan anlaşmaya göre tv dizisinin yanı sıra 1 sinema filmi ile 1 web tv dizisi şeklinde 4N1K yapımlar sürecek.

Öte yandan 6 Temmuz’da başlayacak dizinin reytinglerde genç kuşağa hitap etmesi nedeniyle iyi bir sıraya yerleşmesi umuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı