Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

4N1K Ali’si Atakan Hoşgör Öldü mü Diziden Ayrıldı mı? 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 23:51:18

4N1K Ali’si Atakan Hoşgör Öldü mü Diziden Ayrıldı mı? 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk dizisinin 5. bölümü de büyük heyecana sahne oldu! Daha önce kavgaya tutuştuğu serserilerle Yaprak’ın yanında tekrar karşı karşıya gelen Ali, tekrar kavgaya girişti! Yaprak’a hemen kaçmasını söyleyen Ali, kavga sonucunda bıçaklandı! Barış’ın arabasıyla hızla hastaneye kaldırıldı! Peki Ali ölecek mi? Atakan Hoşgör diziden ayrılıyor mu?

FOX TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren 4N1K İlk Aşk dizisi bu hafta da büyük heyecana sahne oldu! Dizinin 5. bölümüne damgasını vuran sahne Ali’nin bıçaklanma sahnesi oldu! Ali daha önce kavga ettiği sokak serserileriyle Yaprak yanındayken tekrar karşılaştı! Yaprak’a hemen oradan uzaklaşmasını söyleyen Ali, 3-4 kişiye karşı tek başına dövüşmek zorunda kaldı! Hepsine karşılık verse de serseriler Ali’yi bıçakladı! 4N1K İlk Aşk 5. bölümün son sahnesi diziye damgasını vururken 6. bölüm daha da heyecanlı hale geldi!

4N1K İlk Aşk 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali ölecek mi? Atakan Hoşgör diziden ayrılacak mı? Bu soruların yanıtını 6. bölümde alacağız! Ali’nin durumu kritik! Böbreğinin büyük kısmı zarara uğrayan ve tehlikeye düşen Ali, ölecek mi? Ali bıçaklandıktan sonra Yaprak ve Barış’ın arabasıyla birlikte hızla hastaneye kaldırıldı ancak doktorlar her şeye hazırlıklı olun diyerek kötü haberi verdi! Barış Ali’yi bıçaklayan kişiyi arayıp yarım kaldığın işi bitir dedi. Peki Barış, bunu ne için söyledi, Barış oyun mu oynuyor yoksa Ali’nin gerçekten ölmesini mi istiyor?

4N1K İLK AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Ali bıçaklandıktan sonra onu hastaneye götüren kişi Barış oldu! Barış arabasıyla Ali’yi hızla hastaneye kaldırdı! Ardından kötü haber okula ve tayfaya ulaştı! Herkes Ali’den gelen haberle sarsılırken Barış, Ali’yi bıçaklayan kişiyi arayıp onu hastanede öldürmesini, yarım kaldığı işi hastanede bitirmesini söyledi! Ardından bu şahıs hastaneye gelerek Ali’ye iğne saplamak üzere karşı karşıya kaldı! 4N1K İlk Aşk 6. bölümüyle ekranlara kilitleyecek!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı