Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

4N1K Ali Atakan Hoşgören Diziden Ayrılıyor mu? Ölecek mi

Dizi Haberleri

29 Temmuz 2018 Pazar 13:48:54

4N1K Ali Atakan Hoşgören Diziden Ayrılıyor mu? Ölecek mi

4N1K İlk Aşk dizisinde şok! 4N1K’nın Ali’si diziden ayrılıyor mu? 4N1K dizisinde oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkat çeken “Ali” karakterini oynayan Atakan Hoşgören diziden ayrılacak mı? Yeni bölüm fragmanında girdiği kavga sonrası bıçaklanan ve yaralanan Ali diziden ayrılacak mı? Yaprak’ın Barış’ı seçtiğini gördükçe öfkelenen ve hayal kırıklığına uğrayan Ali, bu kez bıçaklanıyor! 

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk’ta şok bir ayrılık mı yaşanacak? Yaprak Ayvazoğlu’nun seçim yapmak zorunda olduğu Ali ve Barış’tan Ali diziye veda mı ediyor? 4N1K İlk Aşk’ın yeni bölüm fragmanında Yaprak için kavgaya giren Ali’nin bıçaklandığı görülüyor. Ali ölecek mi? 4N1K İlk Aşk dizisinin Ali’si Atakan Hoşgören diziden ayrılacak mı?  4N1K İzleyicileri merakla bu sorunun cevabını arıyor.

4N1K İlk Aşk 4. bölümüne Ali ile Barış’ın Yaprak çekişmesi damga vurdu! Gökhan ve sevgilisi Merve’nin dans provalarını izlemeye gidenler arasında Yaprak, Ali ve Ali’nin sevgilisiymiş gibi davranan Bahar yer alıyordu. Ali, Yaprak’ı dansa kaldırmaya hamle ettiği sırada Sırık (Barış)’ta Yaprak’a “Bu dansı bana lütfeder misin?” diye sordu. Yaprak, Ali ile Barış arasında tercihini Barış’tan yana kullandı ve Ali büyük bir şok yaşadı!

4N1K Ali ÖLECEK Mİ? ALİ DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Yaprak’ın sevgisini kazanamadığını gören ve büyük hayal kırıklığı yaşayan Ali, yeni bölümde 3 kişiyi dövdüğü sırada arkasından bıçaklanıyor! Dizi izleyenleri Ali’nin ölüp diziden ayrılabileceğini konuşmaya başladı bile! Ancak biz Ali’nin diziden ayrılmayacağı öngörüsünde bulunuyoruz. Ali, Barış ve Yaprak arasında süren aşk oyunu bakalım nasıl sonuçlanacak? Hep birlikte 4N1K İlk Aşk 5. bölümle bu soruların cevabını öğreneceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı