Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

47 Ronin Oyuncuları – TV’de ilk Kez ATV’de

Televizyon

10 Temmuz 2018 Salı 19:27:30

47 Ronin Oyuncuları – TV’de ilk Kez ATV’de

Ronin filmi ilk kez ATV ekranlarında yayınlanıyor! 47 Ronin bu akşam 10 Temmuz Salı günü saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak! Filmin ismine bakacak olursak Ronin, efendisini yitirmiş Japon Samuraylarına verilen isimdir. Sakin ve huzurlu bir hayat geçiren yerliler, Lord Asano’nun yönetiminden memnun yaşamlarını sürdürürken İmparator Shogun’un gelişi Ako Halkı’na büyük felaketler getirecektir! 47 Ronin heyecan dolu sahneleriyle ATV ekranlarında!

Japon Samuray efsanevi filmi 47 Ronin bu akşam saat 20.00’da ATV ekranlarında tv’de ilk kez yayınlanacak! Yönetmen koltuğunda Carl Rinsch’in oturduğu 47 Ronin filmi, 2013 yılında çekilmiş. Aksiyon, macera, fantastik ve drama türünün tüm özellikleriyle bezenmiş 47 Ronin filminde samurayların aksiyon dolu sahnelerini izleyebileceğiz. Ako Halkının İmparator Shogun Tsunanayoshi ile Lord Kira’nın ziyaretinden sonra başları beladan kurtulmayacak! Lord Asano ile Lord Kira’nın düellosunda kim galip gelecek?

47 Ronin, efsanevi aksiyon ve macera dolu sahneleriyle 10 Temmuz Salı saat 20.00’da ilk kez ATV ekranlarında yayınlanacak! 47 Ronin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada ve Ko Shibasaki gibi efsaneleşmiş Japon oyuncular yer alıyor! 47 Ronin’de Samurayla kozlarını paylaşacak, Lordlar mücadeleye tutuşacak. Bakalım sonunda kazanan Aka Halkı olacak mı?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı