Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

3’üncüsü düzenlenen Elele Avon Kadın Ödülleri ile yılın kadınları seçildi

Magazin

19 Ocak 2017 Perşembe 15:11:52

3’üncüsü düzenlenen Elele Avon Kadın Ödülleri ile yılın kadınları seçildi

3’üncüsü düzenlenen Elele Avon Kadın ödüllerinde 9 ayrı kategori de halk oylaması ve jüri seçimleri ile gerçekleşen seçimde yılın kadınları belirlendi.

3'üncüsü düzenlenen Elele Avon Kadın Ödülleri ile yılın kadınları seçildi

Hayat Şarkısının güzel oyuncusu Burcu Biricik, Dilek Sabancı, şarkıcı Kalben, Ayşe Tolga, Darbe sürecinde Cumhurbaşkanı ile yaptığı telefon konuşması ile bir anda ünlenen Hande Fırat, Ayşe Begüm Onbaşı gibi isimler törende ödül alan isimler arasında yer aldılar.

3. kez düzenlenen Elele Avon ödüllerinde belirlenen kategorilerde yılın en başarılı kadınları seçiliyor. Mirgün Cabas’ın sunuculuğu üstlendiği törende oyuncu kategorisinde Burcu Biricik, şarkıcı kategorisinde Kalben, yazar kategorisinde 2016 yılında çıkardığı Ölüme Fısıldayan Kitabı ile Büşra Yılmaz ve spor kategorisinde de Ayşe Begüm Onbaşı ödül alan isimler arasında idi.

Bilim kadını ödülünü İlayda Şamilgil alırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı telefon görüşmeleri ile hafızalara kazınan ve geçtiğimiz günlerde bu anı anlattığı 24 Saat kitabı ile gündeme gelen Hande Fırat’da yılın gazetecisi kategorisinde ödül aldı. Dilek Sabancı’da sosyal sorumluluk alanında, Ayşe Tolga’da girişimci alanında ödül alan isimler oldu.

2016 yılındaki çalışmalarıyla kadınlara da ilham kaynağı olan Avon Temsilcisi Zehra İrem Taylan da “Yılın AVON Kadını” ödülüne layık görüldü.

Ayşegül Aldinç, senarist Ece Yörenç, sunucu Jülide Ateş, gazeteci Mehmet Y. Yılmaz ve Oben Budak’da, halk oylaması ardından nihai kazananları belirleyen jüri üyeleri arasında yer aldılar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı