Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

30 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde Yerini Korudu

Televizyon

30 Ocak 2017 Pazartesi 23:11:26

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:32:39

30 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde Yerini Korudu

30 Ocak 2017 Pazartesi gününün reyting ve share oranları belli oldu. 30 Ocak Pazartesi gününde bir kez daha lider değişmedi ve İçerde her grupta birinciliğini korudu.

30 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları İçerde Geleneği Bozmadı

Kanal D dışında tüm kanalların reyting savaşı içerisine girdiği günde, bir dizi reytinglere yenik düşerek final bölümü ile ekranlara geldi. Bana Sevmeyi Anlat düşük reytingleri nedeni ile bitti.

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde, tansiyonu yüksek bir bölüm ile ekranlara gelirken, total, ab ve ab1 gruplarında liderlik geleneğini bozmadı.

Atv’nin dram dolu dizisi Kırgın Çiçekler’de ise Eylül’ün, Kemal’den hala kurtulamadığı bölümü de total’de gecenin en çok izlenen ikinci dizisi olurken, AB’de 3. oldu

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunı yaptığı Survivor ise, hafta sonları reyting lideri olurken, hafta içinin lider dizileri ile baş edemiyor. Bu da total’de kanal d ve atv’den sonra 3. sırada yer almasına neden olurken, ab’de de 2. sırada yer aldı.

Star Tv’de de Dilara’nın hafıza kaybı yaşadığı Paramparça, önce ki bölümde de olduğu gibi total grubunda ilk 10’a giremedi ve 14. sırada yer alıp, AB’de de aynı sırada yer aldı. 4. Show Ana Haber, 5. Müge Anlı olurken, Fox Haber’de total’de 10.sırada yer aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı