Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

30 Haziran Reyting Sonuçları! Cuma Günü Reyting Sıralaması

Magazin

1 Temmuz 2018 Pazar 12:53:42

30 Haziran Reyting Sonuçları! Cuma Günü Reyting Sıralaması

30 Haziran 2018 Cuma günü kıyasıya reyting mücadelesine sahne oldu! 30 Haziran 2018 Cuma günü reyting 1.si kim oldu? Survivor mu, Arjantin-Fransa Dünya Kupası maçı mı? Uruguay-Portekiz Dünya Kupası maçı mı? 30 Haziran 2018 Cuma gününe ait Reyting listesini sizler için hazırladık…

30 Haziran Cuma günü ekranlarda fırtınalar koptu! Survivor yarışması büyük finalini Kıbrıs’ta yaptı ve Şampiyon belli oldu! 2018 Survivor’ın şampiyonu Adem olurken, Survivor reyting sıralamasında zirvedeki yerini korudu! Klasik şekilde Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 2.sırada yer alırken Survivor’ın Ekstra ve Özet programları da 3. ve 4.sırayı paylaştı.

Dünya Kupası maçları AB listesinde 1 ve 2. sırayı alırken Total’de Survivor 1.liği bırakmadı. Özellikle büyük bir çekişmeye ve mücadeleye sahne olan Arjantin-Fransa maçı reytinglerde 1.sırayı aldı! Ardından Urugay-Portekiz maçı geldi. Fatih Portakal’la Ana Haber ise bu programları takip etmiş oldu. Survivor’ın sona ermesinin ardından reytinglerde 1.liği kimin alacağı ise merak konusu haline geldi.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı