Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

29 Temmuz Reytingleri Elimi Bırakma için Dönüm Noktası Olacak

Dizi Haberleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi 01:04:50

Son Güncelleme: 30/07/2018 01:11:02

29 Temmuz Reytingleri Elimi Bırakma için Dönüm Noktası Olacak

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisi için 29 Temmuz reytingleri çok önemli. 29 Temmuz pazar günü reyting sonuçları gelir gelmez Elimi Bırakma dizisinin kaderi seçilecek. Oldukça beğenilen dizi az izlenme oranları nedeniyle potanın ağzında duruyor.

Alina Boz ve Alp Navruz’un başrollerinde yer aldığı Elimi Bırakma dizisi 2. bölümü ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü beklenen reytingi bu boş günlerde karşılamamıştı. Diziyle ilgili önemli bir anlaşma sağlansa da düşük reytinglerde devam etme ihtimali pek yok. TRT 1’nin yüzünü güldüren Ege’nin Hamsisi dizisini gördükden sonra Elimi Bırakma için reyting oldukça önemli oldu.

29 Temmuz Pazar günü 2. bölümüyle yayınlanan dizi izleyici tarafından çok seviliyor. Ancak izleyenlerin bayıldığı dizi daha fazla izlenme almazsa(ilk bölümü izlemeyenler için) dizinin kaderi tamamen değişebilir. Farklı bir işleyişle dikkatleri üzerine çeken dizi gerek konusu gerek oyuncuları nedeniyle oldukça sevildi.

Ağlamaktan Gözlerim Şişti!

Dizinin hayranları dizi için ağlamaktan gözlerim şişti, bu nasıl acıklı bir dizi yorumlarını sıklıkla yaptılar. Dizinin hayran kitlesi TRT 1’i devam ettirmesi için elinden geleni yapacağı kesin. Ancak Reyting olmazsa Elimi Bırakma gibi güzel bir dizi ekran macerası sonlanabilir.

29 Temmuz 2018 Pazar Reyting sonuçları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı