Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

29 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma mı Yaparsın Aşkım mı?

Televizyon

30 Temmuz 2018 Pazartesi 11:09:01

29 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma mı Yaparsın Aşkım mı?

Televizyon ekranlarında 29 Temmuz 2018 Pazar günü yayınlanan dizi-film ve programlardan en çok izlenen hangisi oldu? Total ve AB Reyting listesinde Elimi Bırakma dizisi mi Yaparsın Aşkım mı birinci oldu? 29 Temmuz Pazar günü reyting sonuçlarını sizler için hazırladık…

29 Temmuz Pazar akşamı televizyonda ekranlara gelen yapımlardan hangisi daha çok reyting aldı? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma, FOX TV’de yayınlanan İlker Ayrık’lı Yaparsın Aşkım ve Show TV’de yayınlanan Dondurmam Gaymak filmi ile ATV’de Görevimiz Tehlike 5, FOX İlk Buluşma, Star TV Recep İvedik 5 ve Titanic filmlerinden hangisi reyting 1.si oldu? Liste nasıl şekillendi?

Dün akşam, 29 Temmuz Pazar günü hem AB hem de TOTAL reyting listesinde 1. olmayı başaran yapım TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma oldu. Elimi Bırakma dizisi zirvedeki yerini korurken İlker Ayrık’ın sunuculuğunda FOX TV ekranlarında yayınlanan eğlenceli yarışma programı Yaparsın Aşkım, TOTAL listede 2. olmayı başardı. TOTAL Listede 3.lüğü Show TV’de yayınlanan Dondurmam Gaymak filmi aldı.

ELİMİ BIRAKMA DİZİSİ REYTİNGLERDE GÖZ DOLDURDU

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisi TRT 1 ekranlarında bomba gibi bir başlangıç yaptı. Hem AB hem de TOTAL listede 1. olmayı başaran Elimi Bırakma dizisi, birçok yapımı geride bırakmayı başardı. Hem AB hem TOTAL listesinde reytingin zirvesinde yer almayı başaran Elimi Bırakma dizisinin bu başarısını ilerleyen bölümlerde de sürdürmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı