Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

28 Ocak 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Dokundurmadı

Televizyon

28 Ocak 2017 Cumartesi 21:01:01

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:14:33

28 Ocak 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Dokundurmadı

28 Ocak 2017 Cumartesi gününe ait reyting ve share oranları her üç grup içinde (total, ab ve abc1) içinde ortaya çıktı, günün en çok izlenen yapımları belli oldu. 28 Ocak Cumartesi gününde yeni dizi Adı Efsane ne kadar izlendi?

28 Ocak 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Dokundurmadı

Merakla beklenen dizi Adı Efsane bugün Kanal D’de başladı. Bir ekran fenomeni olan Erdal Beşikçioğlu’nun, Adı Efsane’nin yükselişinde bireysel katkısı olduğu muhakkak.

Özellikle Behzat Ç. karakteri ile efsaneleşen ve hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Beşikçioğlu’nun ceketi, yeni dizinin ilk bölümünde aldığı totalde 3 küsür reyting pay sahibidir diye düşünüyoruz. AB’de ise ilk bölüm için iyi bir sıralama diyebileceğimiz, 3. sırada yer aldı.

Geçtiğimiz hafta Survivor, Total ve AB grubunda özet’i ile birlikte ilk 2 sırayı kapatan yapım olmuş, ardından ise Kalbimdeki Deniz gelmişti. Bu hafta da Survivor, başarısını sürdürüp tekrar günün reyting lideri olmayı başardı.

Ardından kendisini Fox’un dizisi Kalbimdeki Deniz takip ederken, Show Ana Haber 3. yer alıp o da reytinglerde ki başarısını sürdürdü. Sonrasında ise total’de takip eden yapımlar Star Tv’de Recep İvedik 3 ve Survivor’ın özeti oldu.

Yeni başlayan Adı Efsane dizisinin kanalı, ilk bölümün aldığı reytingleri umut verici bulur mu bilinmez ama gerçek şu ki ilk bölümden de sonuç çıkarmak olmaz. Takip edip görelim.

28 Ocak 2017 Cumartesi Total Grubu Reyting Sonuçları Sıralaması

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı