Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

26 Ocak 2017 Perşembe Reyting Sonuçları Total’de Cesur ve Güzel AB’de Vatanım

Televizyon

26 Ocak 2017 Perşembe 20:14:32

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:28:08

26 Ocak 2017 Perşembe Reyting Sonuçları Total’de Cesur ve Güzel AB’de Vatanım

26 Ocak 2017 Perşembe günü televizyon da yayınlanan programların izlenme oranlarını gösteren reyting ve share oranları, total, ab ve abc1 grupları için açıklandı. 26 Ocak Perşembe günü millet ‘VATANIM’ demeye devam etti.

26 Ocak 2017 Perşembe Reyting Sonuçları İzleyici VATANIM Dedi

Star Tv’de Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı, nikah gerçekleşecek mi sorusunun cevabının beklendiği Cesur ve Güzel de total’de zirvede yer alan yapım oldu.

Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel’in reyting için birbiri ile yarıştığı güne ait reyting sıralaması belli oldu. Kanal D’de ve Star Tv arasında devam eden reyting savaşında vatandaşlar Kanal D’yi izleyerek AB Grubunda VATANIM dedi.

Atv’nin büyük umutlarla başlayan dizisi Ölene Kadar ise hala umulan reytinglere ulaşabilmiş değil. Yine de böyle bir rekabet gününde 3 bölüm ile bir anda zirveye çıkmakta elbette mümkün değil, o nedenle daha fazla zaman tanındığında sonuçları gözlemlemek gerekecek.

Show Ana Haber, Fox Ana Haber ve Müge Anlı’da ilk 10 da ki yerini korumaya devam ettiler.

Fox’un Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi kendi yağında kavrulmaya, kafi miktarda reyting alarak yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor. Cesur Yürek’de 3-4 oranında reyting geleneğini sürdürüyor.

26 Ocak 2017 Perşembe Total Grubu Reyting Sonuçları Sıralaması

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı