Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

24:Legacy 6 Şubat’ta FX ekranlarında olacak!

Dizi Haberleri

18 Ocak 2017 Çarşamba 10:32:16

Son Güncelleme: 18/01/2017 11:40:54

24:Legacy 6 Şubat’ta FX ekranlarında olacak!

Bir dönemin ortalığı kasıp kavuran, Emmy ödüllü aksiyon dizisi ne zaman başlıyor? Kiefer Sutherland’ın yokluğunda Corey Hawkins’in başrolü üstlendiği dizi Şubat ayında izleyicileri ile buluşacak.

24:Legacy 6 Şubat'ta FX ekranlarında olacak!

Jack Bauer karakteri ile bütünleşen 24: dizi serisi onun yokluğunda tekrar çekildi. Corey Hawkins ve Miranda Otto’nun başrollerini paylaştığı 24: Legacy izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor.

Yayınlandığı süre boyunca 73 Emmy Ödülü kazanan aksiyon dizisi, pek çok izleyicisinin ‘favorileri’ arasında yer alan bir yapım olmuştu. Bu sezon FX ekranlarına başlayacak olan 24: Legacy, Amerika’da yapılması planlanan büyük çaplı bir terör saldırısını durdurmak için, zamana karşı verilen mücadeleyi konu alacak.

Dizinin eski kadrosundan şimdilik yalnızca Tony Almeida’nın (Carlos Bernard) olduğu bilgisi bulunuyor, eski kadrodan yeni oyuncular olup olmadığı ilerleyen süreçte daha da belirginleşmiş olacak.

Dizi’yi daha önce izleyenlerin bildiği üzere, dizinin farklı bir zaman formatı var. 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yaşananlar ekrana yansıtılıyor.

24: Legacy’nin ilk bölümü tüm dünya ile aynı anda 6 Şubat 2017 Pazartesi günü yayınlanacak. Ertesi gün ise 7 Şubat Salı günü ise 1. ve 2. bölümler art arda FX ekranlarında olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı