Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

24 Temmuz 2018 Salı Reyting Sonuçları Erkenci Kuş Zirvede!

Televizyon

25 Temmuz 2018 Çarşamba 12:45:58

Son Güncelleme: 25/07/2018 11:51:30

24 Temmuz 2018 Salı Reyting Sonuçları Erkenci Kuş Zirvede!

24 Temmuz 2018 Salı akşamı televizyonda yayınlanan dizi-film ve programlardan oluşan reyting sıralaması belli oldu! Hangi dizi hangi yapım reyting birincisi oldu? Hangi yapımlar alt sıralarda yer aldı? FOX ANA Haber, Erkenci Kuş, Kördüğüm, Hayalet Tetikçi ve dün akşam yayınlanan tüm programların sıralamasını sizler için hazırladık…

24 Temmuz 2018 Salı günü reyting sonuçları belli oldu! Erkenci Kuş yeni bölümü ve özeti reytingin zirvesini bırakmazken klasikleşmiş şekilde FOX Ana Haber 3. sırada yer aldı. Güldür Güldür Show’un tekrarı 4. sırayı alırken, Kanal D’de dün akşam yayınlanan Hayalet Tetikçi filmi 5. sırada kaldı. Erkenci Kuş’un 5. bölümü de büyük heyecana sahne olurken, 5 haftadır reyting 1. si olan dizi dikkatleri çekmeyi başardı!

Star TV’nin yeni yaz dizisi Erkenci Kuş yoluna dolu dizgin devam ediyor! Can ve Sanem aşkının farklı bir boyuta taşındığı yeni bölüme kıskançlıklar damgasını vurdu! Sanem’in nişanlım diyerek tanıttığı Osman ile Can arasındaki “gizli” rekabet izleyiciyi ekrana kilitlerken Can ve Sanem aşkının filizlenmesi seyirciyi adeta mest etti! Erkenci Kuş yayınlanan tüm bölümleriyle reyting listesinde 1 numara olmayı başardı!

ERKENCİ KUŞ, FOX ANA HABER VE DİĞERLERİ….

Her Salı akşamı reytingin zirvesini bırakmayan Erkenci Kuş’un yeni bölümleri de heyecan dolu geçecek! Bu nedenle Salı günleri reyting listesinin çok fazla değişeceği düşünülmüyor. Öyle ki Erkenci Kuş’a rakip bir yapım da yok. Fox Ana Haber’de klasikleşmiş şekilde zirveyi takip eden görüntüsünü sürdürüyor. Öte yandan diğer kanallarda yayınlanan filmlerin de zirveyi zorladığı görülüyor. (Kanal D – Hayalet Tetikçi)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı