Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

24 Saat’i Nata Vegada İmzalayacak!

Kültür Sanat

21 Aralık 2016 Çarşamba 05:51:19

Son Güncelleme: 21/12/2016 05:51:21

24 Saat’i Nata Vegada İmzalayacak!

15 Temmuz 2016 akşamı yaşanan kalkışma da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Face Time üzerinden canlı görüşme yaparak adından söz ettiren CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat 15 temmuz gecesi ve yaşananları 24 saat adını verdiği kitabında anlattı.

24-saati-nata-vegada-imzalayacak@2x

Cam binanın eksi üçüncü katındaki oto parktayız. Dışarıdan gelen o korkunç sesler eksi üçe ulaşıyor. Sanki jet yanımızdan geçiyor, sanki bomba yanı başımıza düşüyor.

Telefonu ile Cumhurbaşkanına ulaşarak facetime üzerinden yaptığı görüntülü bu konuşmayı canlı yayında izleyicilere dinleten Hande Fırat belki de o gece bir milletin kaderini değiştirecek bir haberciliğe imza atmıştı. Karşısında konuşan Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Ortada bir darbe kalkışması var ve belki de kalkışmanın engellenmesin de ki en büyük pay bu konuşma sayesinde Cumhurbaşkanı’nın millete sesini duyurarak onları sokağa, devletini ve milletini korumaya davet etmesi. İşte 24 saat adlı bu kitap Hande Fırat’ın gazeteci kaleminden hazırlanmış ve belki de Dünya tarihinin sembol niteliğinde ki en önemli anları canlandırıyor.

Hande Fırat 24 Aralık Cumartesi günü Nata Vega Outlet alışveriş merkezi’nde gerçekleşecek olan imza gününde sevenleri ile bir araya gelecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı