Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

23 Ağustos Reyting Sonuçları Aşk-ı Roman reytinglerde geriliyor

Genel

24 Ağustos 2017 Perşembe 10:55:16

23 Ağustos Reyting Sonuçları Aşk-ı Roman reytinglerde geriliyor

Kanal D, Fox ve Tv 8’in dizilerinin yayınlandığı Çarşamba gününde, Meryem ile rekabet edebilecek düzeyde bir dizi olmaması, Meryem’i Çarşamba günlerinin birincisi ilan etmeye devam ediyor.

23 Ağustos Reyting Sonuçları Aşk-ı Roman reytinglerde geriliyor

Kanal D’nin Meryem dizisi 5.60 reyting alarak total grubunun birincisi olurken, aynı başarıyı diğer gruplarda da sergiledi ve AB VE ABC1 gruplarını da birinci olarak tamamladı.

Star Tv yayınladığı yabancı sinema San Andreas fayı ile total grubunun ikincisi olurken, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar’ın tekrarı da total grubunun üçüncüsü oldu.

Çarşamba günü seyir açısından izleyiciye o kadar zevksiz geliyor olmalı ki 4. sırada San Andreas Fayı’nın tekrarı, 5. sırada ise Meryem’in Özet’i yer aldı.

Yayın saati 22.30 a çekilen Bu Sayılmaz, 1.29 gibi düşük bir reyting alarak total grubunu 20. sırada tamamladı ve tehlike çanlarını çaldırmaya devam etti.

Öte yandan Tv 8’de hafta içi her gün yayınlanmaya başlayan Aşk-ı Roman 2.46 ile başladığı reytingini, 2.22 e düşürdü ve total grubunun 9. sırasında yer aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı