Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

22 Ağustos Reyting Sonuçları – İzleyici Maç’ı tercih etti

Genel

23 Ağustos 2017 Çarşamba 11:42:44

22 Ağustos Reyting Sonuçları – İzleyici Maç’ı tercih etti

Şampiyonlar ligi ön eleme turu rövanş maçında Başakşehir’in, İspanyol devlerinden Sevilla ile karşı karşıya geldiği günde izleyicinin televizyonda ki tercihi maç oldu ve TRT 1 günü tüm gruplarda lider kapattı.

22 Ağustos Reyting Sonuçları - İzleyici Maç'ı tercih etti

Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlayan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sevilla – Medipol Başakşehir Şampiyonlar Ligi maçı 6.32 reyting alarak, Dolunay’ın haftalardır süren reyting liderliğini elinden aldı.

Dolunay ise kaptırdığı liderlik sonrasında, total grubunda yeni bölüm ve özeti ile birlikte 5.69’luk ve 3.81’lik reytingler ile sırası ile 2. ve 3. oldu.

Show Tv ekranlarında büyük bir dramın yaşandığı Rüya’nın yeni bölümü aldığı 3.76 reyting alarak total grubunu 4. sırada tamamlayabildi.

Fatih Portakal haber programları arasında ki başarısını sürdürerek en çok izlenen haber programı oldu ve en yakın haber programına 0.63 reyting fark atarak, 3.08 reyting ile total grubunun 5. sırasında yer aldı.

İzleyicilerin büyük bir ilgi gösterdiği Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında Başakşehir tabiri caizse ‘direğe takıldı’ ve Sevilla’ya elendi. Bundan sonra yoluna UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı