Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

20 Ağustos 2017 Pazar gününün televizyon ve sosyal medya reytingleri

Televizyon

21 Ağustos 2017 Pazartesi 11:27:07

20 Ağustos 2017 Pazar gününün televizyon ve sosyal medya reytingleri

20 Ağustos 2017 Pazar günü televizyonda ekranlara gelen yapımlar için reyting sonuçları yanı sıra, bu yapımların sosyal medya reytingleri de belli oldu.

Geçtiğimiz akşam televizyonda izlenen yapımların reyting sonuçları belirlenirken, alternatifsiz olarak yayın yapan Çocuklar Duymasın tüm grupları lider olarak tamamladı.

Geçtiğimiz hafta 4.20 reyting alan Çocuklar Duymasın, bu hafta oynanan Fenerbahçe – Trabzonspor maçı nedeni ile daha izlenme oranı elde etti. 3.86 reyting alan Çocuklar Duymasın, tüm grupların birinci sırasında yer aldı.

Total grubunda hemen ardından 2. sırada Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar’ın tekrarı yer alırken, 3. sırada Show Tv’de severek izlenilen Çocuktan Al Haberi yer aldı.

4. ve 5. sırada sırası ile Atv’de yayınlanan Dev Avcısı Jack ve Fox ekranlarında yayınlanan İlk Buluşma programı yer aldı.

Diğer yandan Tv programlarının sosyal medyada ki ölçümlerinde ise, gecenin en çok konuşulanı Fenerbahçe – Trabzonspor maçı olurken, ikinci sırada Beyaz Futbol, üçüncü sırada da Show Tv’nin dizisi Kalp Atışı yer aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı