Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

2 Şubat 2017 Perşembe Reyting Sonuçları İzleyici Vatanım’ı seçti

Televizyon

3 Şubat 2017 Cuma 10:48:17

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:35:25

2 Şubat 2017 Perşembe Reyting Sonuçları İzleyici Vatanım’ı seçti

2 Şubat 2017 Perşembe günü ekranlarda izlenen dizi, program ve yarışmaların izlenme oranlarına göre sıralandığı total, ab ve abc1 gruplarına ilişkin reyting sonuçları belli oldu. 2 Şubat Perşembe günü Ata’dan mektubun geldiği Vatanım Sensin zirvedeki yerini korudu.

2 Şubat 2017 Perşembe Reyting Sonuçları İzleyici İllede Vatanım Dedi

Cesur ve Güzel ile Vatanım Sensin’in kıyasıya rekabet içerisinde olduğu günde, haftalardır reyting oranlarında daha fazla paya sahip olan Vatanım Sensin, bu haftada istikrarını sürdürdü.

Total ve AB grubunda, rakibini geçen Vatanım Sensin, reyting lideri olarak günü kapatırken, Cesur ve Güzel’de kendisine ikinci sırada yer buldu.

Fox Tv’nin sevilen dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz, istikrarlı bir şekilde ilk 10 içerisinde yer almaya devam ederek, total’de 6. olurken, AB’de ise 19. sırada yer aldı.

Atv’nin dizisi Ölene Kadar ise başarısız gidişini sürdürerek, yakında final yapabileceğine dair göz kırptı desek yeridir.

Fox Ana Haber ve O Ses Türkiye ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programı da reytinglerde ilk 5 de yer aldı.

1 Yorum

1 Yorum

  1. irem

    3 Şubat 2017 at 08:55

    Yazık ya umuda kelepçe vurulmaz gibi bir dizinin reytinglerine bak gerçek hayatı anlatıyor diye izlemiyor yazık gidin aşkı memnuyu izleyin!!!!

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı